Krupa nie zagra przeciwko Energii

Kapitan Siarki Tarnobrzeg Bartosz Krupa przechodzi cały czas rehabilitacje po kontuzji, jakiej doznał w pucharowym meczu z Treflem Sopot. Jego występ w sobotnim meczu Siarki z Energą Czarnymi Słupsk jest wykluczony.

Bartosz Krupa (30 lat, 182 cm) miał wrócić już na poprzedni mecz Siarki z Treflem w Tarnobrzegu. Jego uraz, który początkową nie wyglądał na groźny, okazał się poważniejszy. – Tego, kiedy Bartek Krupa wróci do drużyny, nikt nie wie. Nawet lekarz, który diagnozę postawił i przepisał leczenie. Bartek jest teraz w trakcie rehabilitacji. Powinien dojść do pełni sprawności na mecz z Anwilem w Tarnobrzegu – opisuje trener Siarki Bogdan Pamuła.

Zawodnik od poniedziałku rozpoczął treningi kondycyjne. Prawa ręka Krupy jest jednak nadal usztywniona i nie ma możliwości obciążania jej na dzień dzisiejszy. Jeśli rehabilitacja będzie przebiegać sprawnie, to zawodnika będziemy mogli zobaczyć na parkiecie podczas najbliższego meczu Siarki w Tarnobrzegu, przeciwko Anwilowi Włocławek. Również na mecz z Anwilem przewidywany jest po kontuzji, powrót do Siarki Tomasza Pisarczyka. Zawodnik ten z powodu urazu nie grał od dłuższego czasu.

źródło:plk.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content