Ruszają konsultacje Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Prezydent Miasta Tarnobrzeg zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe do zapoznania się z projektem Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2011. Konsultacje potrwają od 1 do 8 marca 2011 roku, do godziny 15:30.

Konsultacje polegają na wypełnieniu załączonego formularza zgłaszania uwag do Programu Współpracy. Załącznik ten można przesyłać w wersji elektronicznej na adres email k.michalik@um.tarnobrzeg.pl oraz zostawiać w Biurze Obsługi Interesantów, w sektorze A, sala 1 (kierownik Biura Obsługi Interesantów), ul. Mickiewicza 7.

Na kopercie (lub w tytule emaila) należy wpisać KONSULTACJE PROGRAMU WSPÓŁPRACY 2011.

– Wiem jak ważna jest współpraca z organizacjami pozarządowymi. Wierzę, że przyniesie ona wiele korzyści nie tylko organizacjom, ale przede wszystkim mieszkańcom, a także wpłynie na promocję miasta w naszym regionie – mówi Prezydent Norbert Mastalerz.

Na 7 marca br. planowane jest otwarte spotkanie, podczas którego będzie można zapoznać się z projektem programu oraz wyrazić swoje opinie. Miejsce i godzina rozpoczęcia spotkania zostaną podane w tym tygodniu.

Dokumenty do pobrania znajdują się pod adresem : http://www.tarnobrzeg.pl/php/index.php?action=aktual_item&menu=&id=2310&tyt_nagl=2011-03-01&nazwa=szczeg%F3lnie%20wa%BFne&id_kat=4

źródło: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content