Szajka& Hipotonia zagrały dla chorego Siarkowca (fotoreportaż i video HD cz.1)

– Koncertu nie robimy dla pokazu, dla mediów, dla nikogo, robimy to tylko i wyłącznie dla tego chłopaka – mówi portalowi NW24 Wiktor Jarek, kolega chorego kibica Siarki. Koncert charytatywny odbył się wczoraj, w tarnobrzeskiej Tapimie.

Na koncercie zjawiło się ponad 300 osób, nie tylko związanych z ruchem kibicowskim. – Kolega, który jest z nami na co dzień, jest kibicem Siarki Tarnobrzeg, uległ wypadkowi, teraz potrzebne są pieniądze na rehabilitację. Dzisiaj są tu ludzie nie tylko powiązani z tematami kibicowskimi, ale również jego znajomi i wszyscy, którzy po prostu chcą mu pomóc.

– Znaczna część ludzi, w tym starsze osoby, kupiła po prostu bilety i nie przyszła dzisiaj, ponieważ nie interesuje ich taka muzyka, a chcieli po prostu wspomóc chłopaka – wyjaśnia NW24 Wiktor.

W akcję zaangażowały się nie tylko lokalne środowiska kibiców, na koncercie pojawili się również kibice z Wisłoki Dębicy i z Wisły Sandomierz. – Jesteśmy grupą kibiców, może źle postrzeganych, ale jeżeli któryś z nas ma jakiś problem to zawsze sobie pomagamy. Jesteśmy tak jakby jedną wielką rodziną, nie tylko przy okazji meczy, jesteśmy ze sobą na dobre i na złe, nie są to tylko puste słowa piosenki, co dzisiaj staramy się udowodnić – tłumaczy NW24 Wiktor.

– Kibice może mają jakieś zatargi, ale wspieramy się jak możemy, kiedy ktoś potrzebuje pomocy. Myślę, że gdybyśmy ten przypadek ogłosili na skalę ogólnopolską, to też byłby odzew, tak to jest między kibicami – dodaje.

Jak podkreślił w rozmowie z NW24 Wiktor, wszyscy, którzy kupili bilety, w pewien sposób stali się współtwórcami imprezy. – Tutaj nie ma jednego organizatora, jest nim każdy, kto kupił bilet, przyszedł tutaj, nie zważając na to, kto tu gra, co tutaj się będzie działo, wiadomo, nie jesteśmy specjalistami w organizowaniu tego typu imprez. W organizacji koncertu pomogli nam również sponsorzy, którzy przekazali na ten cel pewne sumy oraz zespoły, które zagrały za darmo – wyjaśnia.

Podczas koncertu zagrali Szajka & Hipotonia, Suplement, Raptus, Votec oraz lokalny zespół ze Skalnej Góry.

Już wkrótce 2 część relacji video z koncertu oraz rozmowa z Votecem. Zapraszamy

foto& video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dyna
13 lat temu

Votec szacun.

Astro
13 lat temu

Podoba mi się podejście kibiców do sprawy pomocy choremu koledze. Mam nadzieję, że chłopak szybko wróci do zdrowia. Zespoły też pokazały klasę grając za friko. Ja dorzuciłem kilka złociszczy do puszki.

Za ten klub, za te barwy...
13 lat temu

Votec jesteś WIELKI. Wszystkie składy dały niezłego czadu.

Dzięki za zajebiste foty i video, inne media olały naszą imprezę i chuj im w dupę…

sth gang
13 lat temu

Siarkowa brac po raz kolejny pokazala ze dajemy rade w takich sytacjach! Jestesmy jednoscia! Kibol – to brzmi dumnie. pozdrowka dla Siarkowcow

Wojtek_ZłotaSiarka
13 lat temu

podzikowania za wsparcie medialne dla Waszego portalu. Wsparcie nie wymuszone poniewaz sami sie zglosiliscie do nas-dzieki!

akcja zakonczona sukcesem. Dzieki dla wszystkich dobrych chlopakow ktorzy pomagali i byli na koncercie. szacunek!
Siarka do końca!

Admin
Piotr Morawski
13 lat temu

Z naszej strony to jeszcze nie koniec. Montuję film z całości materiału(ok 1,5 godz. full HD) do zawiezienia chłopakowi do szpitala. W planach jest przekazanie 10 płyt z tym materiałem „Złotej Siarce”. Mam nadzieję, że za to DVD wpadnie jeszcze kilka złotówek do puszki.

Zenon
13 lat temu

Jak zwykle fachowa i dobra robota. Szacunek!

Mona Liza
12 lat temu

…”jebać policyjne ścierwo”,. …”to miasto przemocy ty kurwo jebana”

– jeśli to jest kryterium doboru wartości dla budowania prestiżu tego portalu to gratuluje dobrego samopoczucia redakcji NW24 !

Postaw mi kawę na buycoffee.to
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content