Uwaga! Zmiana organizacji ruchu

Od 21 marca br. nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego na dwóch tarnobrzeskich ulicach. Zmiana nie jest chwilowa, lecz stała i wynika z zapewnienia lepszego bezpieczeństwa uczestnikom ruchu.

Od poniedziałku 21 marca nie będzie można już jeździć dwukierunkowo ulicą Garażową i Konfederacji Dzikowskiej. Na obu ulicach będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy.

Zmiany podyktowane są zapewnieniem lepszego bezpieczeństwa w szczególności dla pieszych. W ciągu najbliższych dni przy tych ulicach zostaną ustawione znaki informujące o wprowadzonych zmianach.

Ulica Garażowa będzie zamknięta dla tych, którzy chcieliby zjechać na nią z ulicy Kwiatkowskiego. Garażową będzie można przejechać jedynie skręcając w nią z ulicy Sienkiewicza (rysunek nr 1).

Na ulicę Garażową będziemy mogli wjechać tylko skręcając z ulicy Sienkiewicza, a nie jak dotychczas z ul. Kwiatkowskiego (tutaj będzie ustawiony znak zakazu wjazdu). Od 21 marca ruch jednokierunkowy będzie także obowiązywał na ulicy Konfederacji Dzikowskiej. Wjazd na tę ulicę będzie możliwy tylko i wyłącznie od strony ulicy Wiejskiej (rysunek nr 2).

Foto&źródło: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content