Znamy gwiazdy tegorocznych Dni Baranowa

Jak dowiedział się portal NW24 gwiazdą pierwszego dnia tegorocznych dni Baranowa będzie legenda polskiej sceny rocka, zespół Lady Pank. – Atrakcyjni wykonawcy wystąpią również podczas drugiego dnia święta – informuje NW24 dyr. MGOK Krzysztof Pitra.

Dni Baranowa odbędą się w dniach 2-3 lipca, ( sobota – niedziela). Hitem niedzieli mają być występy niemieckiego zespołu Sarragossa Band oraz Sashy Strunin, byłej wokalistki duetu The Jat Set.

– Podczas tegorocznych obchodów wystąpią zespoły, które miały zaprezentować się w ubiegłym roku, niestety z powodu powodzi zrezygnowaliśmy z organizowania imprezy – tłumaczy NW 24 dyrektor. – Na tę chwilę cały czas zbieramy pieniądze na organizacje, gdyż zawsze staramy się ok. 90 % sumy uzyskać od sponsorów – dodaje.

Saragossa Band to jeden z najsłynniejszych zespołów muzyki określanej mianem Euro Disco. Są autorami takich przebojów jak „Zabadak”, „ Big Bamboo”, „ Agadou”, „Ginger Red” i „Rasta Man”. Ich brzmienie to połączenie disco z elementami karaibskimi i latynoskimi. Od ponad trzydziestu lat na czele formacji stoi wokalista Harry Karrer. Zespół nadal z powodzeniem koncertuje po całej Europie. Ich występ to prawie dwie godziny doskonałej zabawy z piosenkami, rozpoznawalnymi przez pokolenia fanów muzyki tanecznej.

video: pand4artica

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mefisto
11 lat temu

Niemiecka wiocha dla jednokomórkowców – czym tu się chwalić ?
Ot po prostu prymitywny potańc adresowany do buraków na klepisku !
Ktoś wcisnął Baranom tandetę a Ci cieszą się, że ich zagraniczna gwiazda z playbackiem nawiedzi.
Wstyd i tyle w tym temacie.

Arek
11 lat temu

Mefisto dla ciebie Saragossa to wiocha a moi rodzice bardzo się ucieszyli jak im powiedziałem kto będzie na Dniach Baranowa, teraz mam problem z użytkowaniem kompa gdyż musiałem ustawić im kilka utworów na you tube…

Nie podoba się wykonawca to nie musisz oglądać, mi disco też nie pasi i mnie nie będzie ale starszym osobom też się coś należy.

Andrzej
11 lat temu

Co by nie grało i tak wiadomo, że Baranów miał zawsze lepsze gwiazdy(nie znaczy że zespoły) niż Tarnobrzeg… 🙂 Wiadomo już kto będzie grał na Dniach Tarnobrzega?

tarnobrzeżanin
11 lat temu

Co by nie grało w Tarnobrzegu i tak będzie słabo 🙂 Wszystkim nikt jeszcze nie dogodził… Baranów przyzwyczaił nas do dobrych imprez i w tym roku zapowiada się również dobra impreza dla wielu.

kkk
11 lat temu

Budka Suflera

tarnobrzeżanin
11 lat temu
Reply to  kkk

Budka i tyle? to zaszaleli tym razem… 🙂

kkk
11 lat temu

Budka został potwierdzona, a o innych zespołach, które z pewnością będą póki co jest cisza, więc nie ma sensu zgadywać.
Mentalność krytykowania wszystkiego co się w Tarnobrzegu dziej jest bezsensu.
Mi akurat możliwość zobaczenia na żywo Budki u nas (myślę, że nie tylko :)) oraz Lady Pank w oddalony o nieco ponad 10 km Baranowie się podoba.
Już poprzedni rok – Kasia Kowalska, Armia i Bracia pokazały, iż w Tbg też fajne i znane zespoły mogą zagrać.

Bez zawiści
Pozdrowienia dla normalnych.
Bez odbioru

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content