Zamknięte skrzyżowania w Tarnobrzegu (fotoreportaż)

Budowa dwóch rond w Tarnobrzegu rozpoczęła się w poniedziałek. Z tego powodu zamknięte zostały dwa skrzyżowania. Prace potrwają do 15 lipca br. Zobacz, z których dróg nie możesz korzystać.

Od poniedziałku zamknięta została ulica Mickiewicza na odcinku od wjazdu do dyrekcji szpitala do przystanku autobusowego i dla busów. Nie będzie możliwości przejazdu z ulicy Mickiewicza na ulicę Szpitalną. Została za to przygotowana tymczasowa droga z płyt żelbetonowych, dzięki której możliwy będzie przejazd z ulicy Mickiewicza na Aleję Niepodległości przez postój dla taksówek.

Jednocześnie ruszyła przebudowa skrzyżowania ulic Piłsudskiego, Szeroka, Targowa. Ulica Piłsudskiego będzie zamknięta na odcinku od wyjazdu z ulicy Szerokiej do wyjazdu z ulicy Grota Roweckiego. Zamknięty będzie także dojazd z ulicy Targowej do ul. Piłsudskiego. Na ulicy Szerokiej, u zbiegu z Piłsudskiego, będzie obowiązywał prawoskręt z nakazem jazdy w ulicę Mickiewicza. Nie będzie za to możliwości wjazdu z ulicy Mickiewicza w Piłsudskiego.

Info: www.tarnobrzeg.pl

Foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tarnobrzeżanin
13 lat temu

Wyjechałem na miasto i narobiłem kilometrów zawracając… trzeba się przyzywczaić do tych objazdów. Teraz piesi mają łatwiej gdyż ruch w mieście jest mniejszy 🙂

tom
13 lat temu

Jako pieszy – potwierdzam słowa zmotoryzowanego poprzednika.
Trochę leniwego spokoju na starówce nie zaszkodzi , a może się przyzwyczaimy? Marzy mi się.
Fajne archiwum z tych fotek powstaje…

ed
13 lat temu

Zdjątka ulicy Al.Niepodległości proponuję przesłać Panu Prezydentowi!!!!

obserwator
13 lat temu

Trochę karkołomnie to teraz wygląda, objazd wzdłuż basenu, gdzie zawsze stoi sznur zaparkowanych samochodów, plus ciężki sprzęt który kursuje z okazji budowy trybuny i niesamowite dziury w asfalcie – łatanie tu już nic nie pomoże, zresztą całe osiedle Przywiśle tak wygląda. Najgorsze jest to, ze budowa ma potrwać do lipca? nie znam się na tego typu inwestycjach, ale trochę jest to przerażające, że wybudowanie małego ronda potrwa prawie 4 miesiące

Mały
13 lat temu

Jeszcze gorzej od Al. Niepodległości wygląda nawierzchnia na ul. Sokolej. Tam też łatanie już nie pomoże. iczę na to, że osoby odpowiedzialne za ten stan rzeczy ruszą w końcu cztery litery i wykażą trochę inicjatywy.

tom
13 lat temu

Ale „najlepszy” to jest chodnik obok Sanepidu , no rewelacja!!!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content