Eliminacje do Wygraj Sukces (fotoreportaż oraz video HD)

Koncert Eliminacji Wstępnych 16 edycji Konkursu Piosenki „Wygraj sukces” odbył się w sobotę, 26 marca w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Z grupy 24 uczestników wyłoniono 10 laureatów.

– Laureaci dostali przepustkę do udziału w następnym etapie konkursu. 10 maja będą rywalizować z laureatami eliminacji przeprowadzonych w Zawichoście, Stalowej Woli i w Nowej Dębie o udział w ścisłym finale – wyjaśnia NW24 jeden z organizatorów konkursu, Jarosław Piątkowski. – Finał zaplanowany jest na 30 i 31 maja. Dzień później odbędzie się wielki koncert galowy, na hali OSiR, w którym udział weźmie 13 laureatów tegorocznej edycji. Chcielibyśmy ten koncert uświetnić występem jakiejś gwiazdy, to jednak uzależnione jest od tego, czy dostaniemy na ten cel fundusze od miasta – dodaje.

W pierwszym etapie konkursu wystąpili wokaliści z Tarnobrzega i z okolic. Każdy zaprezentował dwie piosenki – jedną z repertuaru znajdującego się na 16 płytach konkursowych, drugą, dowolną. – Poziom nie był rewelacyjnie wysoki, dlatego wyłoniliśmy tylko dziesięciu zwycięzców tego etapu – tłumaczy NW24 J. Piątkowski. –  Eliminacje odbywały się w całej Polsce, w 59 ośrodkach. Główną nagrodą jest wycieczka do Eurodisneylandu – dodaje.

Konkurs pod patronatem prezydenta Tarnobrzega Norberta Mastalerza, organizuje Tarnobrzeski Dom Kultury oraz Studio PRO-MEDIA w Tarnobrzegu.

Portal NadWisłą24 jest patronem medialnym tego przedsięwzięcia.

Foto&video: Piotr MorawskiSubskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content