Rusza akcja „Zabierz tatę na mecz”!

W ubiegły piątek do tarnobrzeskich szkół podstawowych trafiło 2600 darmowych wejściówek na sobotni mecz grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi piłki nożnej, w którym Siarka podejmować będzie drużynę Podlasia Biała Podlaska. Nauczyciele wychowania fizycznego oraz wychowawcy poszczególnych klas rozdadzą je swoim podopiecznym.

Jedynym warunkiem skorzystania z bezpłatnego wstępu będzie przyjście na stadion, z co najmniej jednym rodzicem.

– Akcja ma na celu zainteresowanie młodych ludzi uczestnictwem w meczach piłkarskich i zachęcenie ich do aktywnego spędzania wolnego czasu. Naszym marzeniem jest, aby poprzez bezpośrednią obserwację widowiska wzbudzić w dzieciach pasję trenowania piłki nożnej pod okiem profesjonalnych trenerów. Chcielibyśmy także pobudzić rodziców do wspólnego, aktywnego spędzania czasu z dziećmi – mówi prezes Klubu Sportowego Siarka Tarnobrzeg Grzegorz Ciszewski.

Mecz Siarka Tarnobrzeg – Podlasie Biała Podlaska odbędzie się 2 kwietnia o godz. 16:00, na stadionie przy al. Niepodległości 2.

Źródło: KS Siarka

Foto: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KOBIETA_KIBIC
12 lat temu

Trochę to pachnie dyskryminacją mam, szczególnie tytuł jest anty-feministyczny :-), niby w tekście jest zaznaczone, ze dziecko ma przyjść z przynajmniej jednym rodzicem, ale mimo wszystko, panowie, taka jawna dyskryminacja płci pięknej w tytule – nie ładnie!

ps. Dobrze, ze nie zaznaczyli, ze dziecko ma być płci męskiej 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content