Zdenerwował się na fiata 126p

Policjanci zatrzymali wandala, który uszkodził zaparkowany samochód marki Fiat 126p. Sprawca zniszczył lusterko i wycieraczkę. Policjantom tłumaczył, że zrobił to bo był wściekły, gdyż ma złe wspomnienia z tą marką samochodu.

Policjanci pełniący służbę na terenie miasta Tarnobrzega zostali poinformowani, że na przyblokowym parkingu młody człowiek kopie po karoserii fiata 126p. Do zdarzenia doszło dzisiaj po północy na ulicy Sikorskiego w Tarnobrzegu.

Funkcjonariusze natychmiast ruszyli w poszukiwaniu wandala. Świadek zdarzenia zapamiętał jego rysopis. Kilka ulic dalej policjanci zauważyli młodego mężczyznę, który widząc oznakowany radiowóz zaczął uciekać. Policjanci zatrzymali go.

Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to 21-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Funkcjonariusze zbadali stan jego trzeźwości. Badanie wykazało w organizmie 21-latka 1,3 promila alkoholu. Policjanci ustalili, że pojazd ma urwane lusterko i wycieraczkę, a na bocznych szybach widnieją odbite podeszwy butów.

Mężczyznę przewieziono do komendy. Podczas wyjaśniania okoliczności tego zdarzenia, 21-latek przyznał się do uszkodzenia fiata 126p. Jak tłumaczył policjantom, przechodząc obok tego pojazdu bardzo się zdenerwował, gdyż ma złe wspomnienia związane z tą marką i w wyniku gniewu zaczął kopać w pojazd.

Za popełnione przestępstwo mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem.

źródło: www.podkarpacka.policja.gov.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content