Napadli na przechodnia, teraz odpowiedzą przed sądem

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy pobili, a następnie usiłowali okraść przypadkowego przechodnia. Sprawcy to mężczyźni w wieku 20, 23, 24 lat. Usłyszeli już zarzuty. Prokuratura zastosowała wobec nich dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju.

Zdarzenie rozegrało się w miniony weekend, przed godziną 16 na ulicy Sandomierskiej w Tarnobrzegu. Przechodzący tą ulicą mężczyzna został zaatakowany przez grupę nieznanych mu mężczyzn. Napastnicy zaczęli bić go po całym ciele, następnie zażądali wydania pieniędzy. Gdy pokrzywdzony odmówił jeden ze sprawców sięgnął do kieszeni pokrzywdzonego szukając gotówki.

W tym czasie 26-latek rzucił się do ucieczki. Biegnąc ulicą zauważył nadjeżdżający patrol Policji. Mężczyzna opowiedział o zdarzeniu policjantom. Ci natychmiast ruszyli w poszukiwaniu napastników i po pościgu zatrzymali dwóch mężczyzn.

Sprawcami okazali się 20-letni mieszkaniec Tarnobrzega i 24-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

W wyniku prowadzonych czynności śledczych policjanci dwa dni później zatrzymali trzeciego ze sprawców. Funkcjonariusze ustalili, że jest nim 23-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Wszyscy trzej mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty.

źródło: www.podkarpacka.policja.gov.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content