SPR Wisła Sandomierz vs Polonica Kielce

SPR Wisła Sandomierz podejmie na własnym parkiecie Polonicę Kielce. Mecz odbędzie się w sobotę 2 kwietnia 2011 roku o godzinie 18.00.

Rywale zajmują 8 miejsce w tabeli ale mecz powinien być bardzo zacięty. Kielczanie w ostatnich spotkaniach, pokonując Vive pokazali, że są w stanie rywalizować z najlepszymi.

Zapowiada się ciekawe widowisko w Sandomierzu. Nigdy nie można lekceważyć żadnego przeciwnika, tak też do najbliższego meczu podchodzą Wiślacy. W ostatnich kolejkach Polonica grała bardzo dobrze i smiało dotrzymuje „kroku” drużynom z górnej części tabeli.

Cała 19 kolejka, która zostanie rozegrana w najbliższy weekend zapowiada się bardzo interesująco. Naprzeciw siebie staną m.in drużyny Viretu i Vive – w poprzedniej rundzie silniejsi okazali się zawiercianie.

Pełen emocji będzie z pewnością mecz pomiędzy MOSM Bytom a AZS Politechniką. Obydwie drużyny w drugiej rundzie grają doskonale, trudno wskazać tu faworyta. Mecz Górnika z KSZO będzie walką dwóch drużyn chroniących się przed spadkiem – emocji również nie zabraknie, gdyż od tego meczu w dużej mierze zależy ich „być albo nie być” w II lidze.

Źródło: www.sprwisla.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content