Ugodził nożem wracającego z dyskoteki

Policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o ugodzenie nożem młodego człowieka. Ranny mężczyzna przebywa w szpitalu. Jego stan zdrowia jest stabilny.

Zdarzenie rozegrało się w niedzielę o godz. 3.30 przy ulicy 1 Maja w Tarnobrzegu. Młody mężczyzna w towarzystwie dwóch kobiet powracał z pobliskiego lokalu. Cała trójka tej nocy bawiła się na dyskotece. Był też alkohol, który wspólnie spożywano. W tym samym lokalu na dyskotece był 25-letni tarnobrzeżanin. On również spożywał alkohol. Podczas zabawy pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki.

Gdy 23-latek z koleżankami wracał do domu ponownie został zaczepiony przez nieznanego mu mężczyznę. Niespodziewanie pomiędzy mężczyznami wywiązała się sprzeczka, która przerodziła się w szarpaninę podczas, której 25-letni mężczyzna ugodził nożem w brzuch młodego człowieka. Pokrzywdzony krwawiąc upadł na chodnik. Zdarzenie zauważył przypadkowy świadek, który natychmiast wezwał Policję i karetkę pogotowia.

Po krótkim czasie ranny mężczyzna trafił do szpitala. Stan jego zdrowia jest stabilny.

Policjanci nie mieli ułatwionego zadania. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku. Jednak dzięki pracy operacyjnej funkcjonariusze szybko ustalili tożsamość napastnika. Po kilku godzinach został on zatrzymany. To 25-letni mieszkaniec Tarnobrzega.

Mężczyznę podejrzanego o ugodzenie nożem zatrzymano w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze przedstawili mu zarzuty. Przyznał się do popełnionego przestępstwa.

Wczoraj Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, poręczenia majątkowego w kwocie 2 tys. złotych oraz zakaz opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: www.podkarpacka.policja.gov.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content