Koncert Grubsona w Tapimie (fotoreportaż oraz video HD)

Koncert Grubsona, w ramach trasy promującej album “Coś więcej niż muzyka” odbył się w niedzielę, 11 kwietnia, w tarnobrzeskim klubie Tapima. Imprezę zorganizował Klaudiusz „Sardyn” Wolski.

Drugi w karierze Grubsona album “Coś więcej niż muzyka” trafił na szczyt najlepiej sprzedających się płyt Empiku jeszcze przed swoją premierą. Dziś wiemy już, że album wydany pod koniec stycznia osiągnął status złotej płyty.

W ramach promocji tego materiału artysta odwiedza wraz z grupą przyjaciół kolejne miasta Polski. – Do wiosny przyszłego roku koncertujemy w każdy weekend – powiedział w rozmowie z portalem NadWisłą24 Grubson.

Pół godziny po dwudziestej drugiej artysta przy aplauzie fanów znalazł się na scenie i można powiedzieć, że zaczął z wysokiego C. Tłum skandował jego pseudonim, a sam raper odwdzięczył się „mocą” swojego głosu. Twardo wszedł na scenę i zaraził wszystkich swoją energią. Zrobiło się głośno, huczno, a dzięki żeńskiej części publiczności nawet i piskliwie, czyli tak jak powinno być.

Artysta raz po raz inspirował zebranych do szaleństwa na maksymalnych obrotach – rzadko kto potrafił ustać w miejscu, gdy cały klub skakał bawiąc się z raperem.

Występ był niezwykle elektryzujący, a liczba zgromadzonych tego dnia w Tapimie fanów pokazała jak wielkie jest zapotrzebowanie na tego typu koncerty w Tarnobrzegu.

WKRÓTCE WYWIAD Z GRUBSONEM. ZAPRASZAMY

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fan
10 lat temu

Grubson ma w miarę przyjemne teksty jak na hip hopa. Spoko koncercik.

hipor
10 lat temu

grubson rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz, dzięki za materiał

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content