Brakuje już tylko jednego zwycięstwa. Lidzbark W – KTS Forbet 0:3

KTS Forbet OWG jak czołg zmierza do upragnionego celu. W pierwszym finałowym spotkaniu rozgromił a wyjeździe Warmię Lidzbark Warmiński 3:0 i jest już o krok od jubileuszowego 20. tytułu mistrza Polski. Mecz rozegrany został w poniedziałek, 11 kwietnia.

Świetną passę podtrzymuje Czeszka Renata Strbikova, która w partii otwarcia zneutralizowała liderkę rywalek Chinkę Wang Qian. Bardzo sprytna taktyka obnażyła słabości Wang, która z tarnobrzeżanką wygrała tylko seta.

Swoje zrobiły także pozostałe zawodniczki Forbetu OWG. Li Qian wypunktowała Monikę Pietkiewicz, która w dwóch odsłonach odrabiała wysokie straty, ale w końcówkach do głosu dochodziła jednak podopieczna Zbigniewa Nęcka.

Rewanżowy mecz zostanie rozegrany 18. kwietnia w Tarnobrzegu.

Xu Jie miała tylko przejściowe kłopoty z młodą Mają Krzewicką. Rywalka miała szansę wygrać drugą odsłonę, w której prowadziła 6: 1, ale ku niezadowoleniu kibiców „Ksenia” zdobyła kolejnych dziesięć piłek.

– To jeszcze nie koniec. Musimy poczekać z radością aż zrobimy wszystko od a do z – chłodzi nastroje trener Zbigniew Nęcek.


LUKS Warmia Lidzbark Warmiński – KTS Forbet Tarnobrzeg 0:3

Wang Qian – Renata Strbikova 1:3 (9:11, 11:8, 5:11, 4:11)

Monika Pietkiewicz – Li Qian 0:3 (6:11, 8:11, 6:11)

Maja Krzewicka – Xu Jie 0:3 (7:11, 6:11, 8:11)

źródło: www.kts-tarnobrzeg.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content