Nowy wóz dla tarnobrzeskich strażaków (zdjęcia)

Trzydziestometrową drabiną mechaniczną, ciężkim samochodem ratowniczo-gaśniczym o pojemności zbiornika 8 tys. metrów sześciennych wody, kamerą termowizyjną oraz działem wodno- pianowym, mogą pochwalić się tarnobrzescy strażacy. Dziś uroczyście odebrali nowoczesny sprzęt od Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego.

Andrzej Babiec, Komendant PSP w Tarnobrzegu – Dzisiejszy dzień, to historyczna chwila dla zawodowego pożarnictwa w Tarnobrzegu. To dzień, w którym wprowadzamy do podziału bojowego nowoczesny sprzęt, który przenosi tarnobrzeskie pożarnictwo w nową epokę cywilizacyjną. Dzięki temu w sposób znaczący poprawiają się możliwości taktyczno- bojowe naszych jednostek.

Wszystkie te zakupy możliwe były dzięki ogromnemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP oraz pracowników Komendy Wojewódzkiej PSP w Rzeszowie.

Norbert Mastalerz, prezydent Tarnobrzega- Pragnę serdecznie podziękować panu Komendantowi Wojewódzkiemu za ten dar. Będzie on służył nie tylko mieszkańcom naszego miasta, ale także powiatu i okolic.

Nowoczesny sprzęt, który trafił do tarnobrzeskiej jednostki PSP został zakupiony w ramach projektu „Bezpieczne Podkarpacie-Poprawa stanu wyposażenia jednostek ratowniczych województwa Podkarpackiego w specjalistyczny sprzęt do reagowania na zagrożenia”.

foto: Dariusz Bajor

źródło: www.tarnobrzeg.pl

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Robercik
11 lat temu

8 tysięcy metrów sześciennych – AUTOR TY WIESZ O CZYM PISZESZ ??
Zastanów się trochę i nie pisz GŁUPOT !!!

roki
11 lat temu

MIAŁO BYĆ OSIEM TYSIĘCY LITRÓW…

strażak
11 lat temu

a fotki gówniane jak nigdy

NW24
11 lat temu

Roki, wiadomość tą ponownie weryfikowaliśmy w UM, gdzie zapewniono nas, że chodzi o takie parametry, a zdjęcia gówniane czy nie, nie naszego autorstwa, więc są jakie są…, samochód na nich widać, to najważniejsze:)

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content