Od jutra objazd na ulicy Sienkiewicza, zmiany trasy kursów MKS

Od 19 kwietnia br. do 30 czerwca 2012 nieprzejezdna będzie ulica Sienkiewicza na odcinku od ronda przy stacji Statoil do skrzyżowania z ulicą Dworcową. Zmiana organizacji ruchu związana jest z modernizacją drogi wojewódzkiej nr 871.

Od kilku dni przy ulicy Sienkiewicza ustawiono tablice informujące o wprowadzonych zmianach.

Na czas prowadzonych prac wyznaczono objazd, który z ulicy Sienkiewicza (jadąc z centrum miasta) prowadzi w ulicę 11-go Listopada, następnie należy skręcić w ulicę Kopernika i ulicą Dworcową ponownie wjeżdżamy w ul. Sienkiewicza.

Poniżej schemat prezentujący wprowadzony objazd.

Przedsiębiorstwo Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Tarnobrzegu informuje pasażerów korzystających z usług komunikacji miejskiej że w związku z zamknięciem ul.Sienkiewicza /na odcinku skrzyżowanie z ul. Dworcową do ronda z ul.11-Listopada i ul.Kwiatkowskiego/ od dnia 19.04.2011r. od godz. 7:00 do dnia 30.06.2012r./termin zakończenia robót/ ulegają zmianie trasy kursów linii:

Objazd dla linii: 2, 3. Trasa objazdu: ul. Sienkiewicza rondo, ul. 11-go Listopada, ul. Kopernika, ul. Dworcowa /w obu kierunkach/. Objazd dla linii: B /od ul. Dworcowej -Dworzec PKP / – ul. Kopernika , ul. 11-go Listopada , dalej ul. Sienkiewicza.

Objazd dla linii: A ul. Sienkiewicza rondo, ul. 11-go Listopada, ul. Kopernika, ul. Dworcowa –PKP, ul. Kopernika.

Przystanki na ulicy : Sienkiewicza od ronda do ul. Dworcowej zostają wyłączone z ruchu do zakończenia robót drogowych.

Dodatkowe informacje pod nr tel.: 015 823 23 84 i 015 823 23 95

Źródło: UM Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kierowca
12 lat temu

objazdów ciąg dalszy, niedługo nie będzie można w ogóle poruszać się autem po Tarnobrzegu. Dobrze, ze ciepło się zrobiło, będzie można przerzucić się na rower

mieszkaniec TBG
12 lat temu

Ale jak już wszystkie roboty się zakończą to……….. wiadomo, zaczną się nowe, kolejne drogi trzeba będzie remontować.

WŁADZA POWINNA PARKINGI BUDOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!! Na Serbinowie pod blokami nie można już ok g.19 wolnego miejsca znaleźć!!! Przywiśle, Dekutowski to samo. TRAGEDIA.

tarnobrzeżanin
12 lat temu

Jeśli w dalszym ciągu w mieście będzie przybywać samochodów(a patrząc na parkingi za oknem – przybywa) a nikt(miasto, spółdzielnie) nie będzie budować nowych parkingów to uważam, iż powinno się zaprzestać rejestrowania „nowych” aut w mieście. Skoro liczba miejsc parkingowych w Tarnobrzegu jest ograniczona to dlaczego nie ograniczyć ilości samochodów? Oprócz budowy nowych parkingów macie jakieś inne propozycje rozwiązania tego problemu?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content