Mocne powitanie wiosny! – mROCKfest 2011

Stowarzyszenie M-ROCK zaprasza na mocne powitanie wiosny! – mROCKfest 2011. mROCKfest jest flagową, cykliczną imprezą Stowarzyszenia. Założeniem eventu jest promocja lokalnych zespołów muzycznych. W naszym regionie jest naprawdę wiele zespołów, które tworzą muzykę na naprawdę wysokim poziomie.

Niestety bardzo ciężko jest się im wybić z garażu i zagrać jakikolwiek koncert. To właśnie dla nich stworzyliśmy ten „fest”. Chcemy zarazem pokazać mieszkańcom Tarnobrzega, że takie zespoły naprawdę istnieją i podczas koncertów prezentują się równie dobrze jak gwiazdy polskiej estrady. mROCKfest nie skupia jednego gatunku muzycznego. Chcemy pokazać zgromadzonej publiczności różne nowoczesne style muzyczne.

mROCKfest vol2 odbędzie się ostatni piątek kwietnia (29.04.2011) w Pubie „Końca nie widać”. Swoją twórczość zaprezentują formacje:

Boozer (Sandomierz) – blues rock, http://nadwisla24.pl/newspost/boozer-%E2%80%93-chlopaki-z-sasiedztwa-fotoreportaz-oraz-video-hd/

Fallen Halo (Tarnobrzeg)- progrsive rock/metal

Kali-Gula (Biłgoraj) – Rock http://nadwisla24.pl/newspost/kali-gula-i-exsilium-w-holdzie-zmarlym-artystom/

Startujemy o 20.00. Bilety w symbolicznej cenie 5 PLN będą dostępne przed koncertem.

Zapraszamy na stronę na FaceBooku:

http://www.facebook.com/event.php?eid=162966987091205

Po koncertach, jeżeli tylko starczy sił, zapraszamy wszystkich muzyków na JAM SESSION!

Portal www.nadwisla24.pl jest patronem medialnym tej imprezy.

Sponsorzy: Gambit, Czak Music, Salon Muzyczny Harmoniusz, Euro-Szkoła Bis, Sklep Zoologiczny „Pruchnik”, Cukiernia „Valentino”, Optyk Jarosław Lis, KomSerwis.

Impreza pod Patronatem Prezydenta Miasta

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content