Policyjny bilans ” Majowego Weekendu” – 12. pijanych kierowców

Na drogach powiatu tarnobrzeskiego policjanci nie odnotowali wypadków drogowych. Zatrzymali 12 osób, które zdecydowały się kierować pojazdami, mimo że wcześniej piły alkohol. Wśród nietrzeźwych kierowców było 9 rowerzystów i 3 kierujących samochodami.  W tym okresie funkcjonariusze odnotowali 8 kolizji drogowych.

Okres przedłużonego wypoczynku wiąże się często z wyjazdami poza miejsce zamieszkania, dlatego też podczas  majowego weekendu policjanci szczególną uwagę zwracali na zapewnienia bezpieczeństwa na drogach.  Funkcjonariusze podejmowali stanowcze interwencje wobec nietrzeźwych uczestników ruchu.

Niechlubnym rekordzistą zatrzymanym podczas tych działań był 22- letni mieszkaniec Tarnobrzega, który  w wczoraj przed godziną 3, został zatrzymany na ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu. Mężczyzna kierował fiatem sieną mając 2,83 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze oprócz prawa jazdy,  zatrzymali kierującemu dowód rejestracyjny fiata z uwagi na brak aktualnych badań technicznych. Za popełnione przestępstwo  mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem.

źródło: www.podkarpacka.policja.gov.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Malmsteen
10 lat temu

Jest okazja, by poprawić sobie statystyki 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content