Tarnobrzeska majówka w Parku Dzikowskim (fotoreportaż oraz video HD)

Majówka dla rodzin połączona ze świętowaniem przez KTS Forbet Tarnobrzeg dwudziestego tytułu Drużynowych Mistrzyń Polski w tenisie stołowym odbyła się we wtorek, 3. maja na terenie Parku Dzikowskiego. Imprezę zorganizował prezydent miasta, Norbert Mastalerz.

Piknik rodzinny rozpoczął koncert Strauss Ensamble, zespołu, prezentującego muzykę wiedeńską, w którego skład wchodzą głównie muzycy z Filharmonii Świętokrzyskiej. Później, piękną bryczką na teren Parku wjechały nasze złotka, czyli zawodniczki i trener Klubu Tenisa Stołowego Forbet Tarnobrzeg. – Bardzo się cieszę, że pan Prezydent tak hucznie chce świętować nasz dwudziesty tytuł Drużynowych Mistrzyń Polski. Jest to dla nas niezwykłe i bardzo miłe, w szczególności, że pomimo kiepskiej pogody, aż tylu mieszkańców chce się z nami spotkać – mówił nieco wzruszony złoty trener Zbigniew Nęcek.

Oczywiście nie zabrakło prezentacji drużyny, złotego pucharu i konkursów dla zagorzałych kibiców, których w Tarnobrzegu nie brakuje. Na zwycięzców czekały okolicznościowe koszulki, gadżety i piłeczki z autografami tenisistek. Niestety ze względu na padający deszcz nie było możliwości sprawdzenia swoich umiejętności w starciu z zawodniczkami KTS przy tenisowym stole. Na koniec imprezy w krótkim koncercie wystąpili młodzi artyści ze studia piosenki przy Tarnobrzeskim Domu Kultury.

Źródło: www.tarnobrzeg.pl

Video: Piotr Morawski

Foto: Piotr Morawski

Foto: Agata Rybka

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content