Koncert legendy polskiego rock’n’rolla w Tarnobrzegu (fotoreportaż oraz video HD)

Recital Wojciecha Kordy odbył się w sobotę, 14 maja, w Parku Dzikowskim. Koncert  był częścią obchodów Europejskiej Nocy Muzeów.

Występ prawie siedemdziesięcioletniego muzyka przyciągną wielu tarnobrzeżan, dla których koncert był okazją do sentymentalnego powrotu do lat młodości. I choć artyście zdecydowanie brakowało muzyków „za plecami”, a dźwięki płynęły z taśmy i z syntezatora (?), nie przeszkodziło to przybyłym w dobrej zabawie.

Na koncercie nie zabrakło największego przeboju Kordy „Niedziela będzie dla nas”, i wielu światowych standardów z kręgu rock’n’rolla.

Po recitalu, chętni mogli bezpłatnie zwiedzić piwnice zamkowe.

Foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mefisto
9 lat temu

jedyne co można powiedzieć o niedzielnym występku Kordy to podziękować pracownicy muzeum w muzealnym wieku za taniec brzucha na cześć mamuta.

Rock`n`Roll
9 lat temu
Reply to  Mefisto

Przeglądając video widać, że publiczności podobał się występ\utwory Kordy, więc nie marudź. Wszystkim nikt nie dogodzi.

Mefisto
9 lat temu

masz rację to było geriatryczne szaleństwo jak po lewatywie

baal
9 lat temu

Mefo, znów dokuczasz, jak byś zapomniał biedaku, że „pewnego eliksiru” ni twoi idole,ni ich fani nie dostaną w swe łapki, i już!!!

Mefisto
9 lat temu
Reply to  baal

A skąd Ci nieboraku przyszło do głowy, że jestem biedakiem?
Zapewniam Cię, że stać mnie nie tylko na „eliksir” ale nawet na doposażenie Kordy w nowiutki traktor z przyczepą by artysta miał adekwatną estradę do swojego talentu.

Misiek
9 lat temu

Miejmy nadzieję, że władze muzeum zaopatrzą się na przyszłość w scenę pasującą do otoczenia lub znajdą kogoś kto im taką wypożyczy, ta na której odbył się występ Kordy to jakieś nieporozumienie, nie pasuje nawet do placu budowy…

Byłem tam z ciekawości, mi się występ nie podobał ale „młodzież” na ławkach przed sceną wyglądała na zadowolonych i dobrze się bawiących. Ta inicjatywa do pewnej grupy odbiorców trafiła, wszystkich na raz nikt jeszcze nie zadowolił.

Malwina
9 lat temu

Moja babcia była na tym koncercie z pusią.
Pusia była bardzo zadowolona bo wyhasała się w parku za wszystkie czasy.
Babcia trochę mniej.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content