Poszukiwani kandydaci na radnych

Do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Baranowie Sand. mogą kandydować osoby w wieku od 15 do 20 lat, na stałe zameldowane na terenie Gminy Baranów Sandomierski. Termin zgłaszania kandydatów upływa dnia 30 maja, 2011 r, o godz. 15.

Kandydat na Radnego zgłaszany jest do Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski przez grupę mieszkańców (min. 4 osób) danej miejscowości, uprawnionych do głosowania – czynne prawo wyborcze posiada młodzież w wieku od 15 do 20 lat, na stałe zameldowana na terenie Miasta i Gminy Baranów Sandomierski.

Prawo zgłaszania maja również Rady Sołeckie oraz Rady Osiedlowe, Zarządy Klubów Sportowych, Zarządy OSP, Dyrektorzy Gimnazjów oraz stowarzyszenia i organizacje działające na rzecz młodzieży.

Do zgłoszenia kandydata dołącza się listę osób popierających (minimum 8 podpisów), oraz oświadczenie kandydata o zgodzie na kandydowanie.

Druki znajdują się w Urzędzie Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim lub na stronie internetowej Urzędu – www.baranowsandomierski.pl w zakładce Młodzieżowa Rada Miejska

Termin zgłaszania kandydatów upływa dnia 30.05.2011 roku o godz.15.00, grupy mieszkańców lub instytucje zgłaszające kandydata na Radnego zgłaszają również członków do Obwodowych Komisji Wyborczych (OKW)- do dnia 30.05.2011 roku o godz.15.00.

Wybory odbędą się 5 czerwca, 2011 roku.

Wszelkie szczegóły dotyczące wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Baranowie Sandomierskim można uzyskać w Urzędzie Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim pok. nr 3;tel. (015)811-85-81 wew. 132

foto&źródło: www.baranowsandomierski.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content