18.05 Koncert Joscho Stephan Band w tarnobrzeskim TDK, godz. 19 (video)

Bilety na koncert niemieckiego wirtuoza gitary, w cenie 30 zł. do kupienia w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

Joscho Stephan to niezwykły wirtuoz z Niemiec. Krytycy na łamach prestiżowych pism muzycznych zachwycają się Jego fenomenalną biegłością techniczną. Swoją gitarową edukację rozpoczynał od nauki gry na gitarze klasycznej i jak sam podkreśla, to właśnie klasyczna technika jest głównym fundamentem jego dzisiejszych umiejętności.

Przez fachową prasę muzyczną określany jest często jako genialny następca legendarnego Django Reinhardta. Koncertuje i nagrywa z artystami światowego formatu jak: Martin Taylor, Tommy Emmanuel, Richard Smith.
Obecnie Joscho reprezentuje styl określany mianem GYPSY JAZZ, którego słusznie został okrzyknięty niezrównanym mistrzem.

Zespołowi Joscho Stephana towarzyszą zawsze znakomici muzycy: Günter Stephan (gitara), Max Schaaf (kontrabas), Sebastian Reiman (skrzypce), Heinz Hox (akordeon). Jego albumy takie jak: „Swinging Strings”, „Swing News”, „Django Forever”, „Acoustic Live”, „Live At Satyrblues’ 2009” czy najnowszy „Gypsy Meets Jazz” to płyty wybitne i poszukiwane!

tekst: Wiktor Czura

video: TrueFireTV

źródło: www.tdk.tarnobrzeg.pl

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
meloman
9 lat temu

Widziałem możliwości Josha na Satyrbluesie, pierwszy raz w życiu widziałem TAKĄ grę na gitarze. To trzeba usłyszeć. Szczena mi opadła.

Mefisto
9 lat temu
Reply to  meloman

Ja też bym chciał żeby mi szczena opadła na podłogę ale póki co odszedłem z niczym z TDK-u bo nie zdążyli wydrukować biletów.

tarnobrzeżanin
9 lat temu

ufff myślałem, że już biletów nie ma 🙂

Mefisto
9 lat temu

może bedą w dniu koncertu ?

zosia
9 lat temu
Reply to  Mefisto

Dzwoniłam dziś w sprawie biletów i nadal nie ma (2 maj) a potem się będą dziwić że frekwencji nie ma i nie warto nic robić bo i tak nikt nie przyjdzie. Nie dziwne ze jak sie człowiek z kwitkiem 2 razy odbije od drzwi to 3 raz już nie przyjdzie.

meloman
9 lat temu
Reply to  zosia

To bardzo dziwna sprawa z tymi biletami, gdyż na oficjalnej stronie TDK jest napisane: „Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Tarnobrzeskim Domu Kultury” :)http://tdk.tarnobrzeg.pl/php/content/view/931/1/

Jaja sobie robi ten TDK??? Celowo wprowadzają ludzi w błąd??? Brak dobrej organizacji imprez, do tego przyzwyczaił nas już TDK ale żeby celowo wprowadzać ludzi w błąd… bez sensu.

zosia
9 lat temu

Polecono mi dzwonić 4 maja i pytać może do środy zdążą już wydrukować.Tak czy inaczej to kpina żeby 2 tygodnie przed koncertem nie było biletów w sprzedaży ,ale zdaje się że w TDK to norma. Potem powiedzą jak w przypadku Maćka Balcara ,że nie było zainteresowania i cześć.

tarnobrzeżanin
9 lat temu

Może zdążą już wydrukować… Faktycznie na stronie TDK pod informacją o koncercie piszą, że bilety są do nabycia w TDK 🙂 Chyba tylko Tarnobrzeski Dom Kultury może sprzedawać coś czego nie posiada 🙂 Uważam, że za wprowadzanie ludzi w błąd TDK powinien przeprosić, czyja to wina, że organizacja imprez w TDK jest taka słaba? Oby nie powtórzył się przypadek Balcara…

zosia
9 lat temu

Drodzy zainteresowani!
Bilety w końcu są i można nabywać!
I za 2 tygodnie zasiadamy (mam nadzieję) na widowni TDK i podziwiamy jak Joscho przebiera palcami po strunach z niezwykłą wirtuozerią..

meloman
9 lat temu

Lepiej późno niż wcale, ale TDK i tak zrobiło swoje z tym biletowym zamieszaniem 🙂

zosia
9 lat temu

Nie wiecie czy są jeszcze bilety?

Piotrek
9 lat temu

Podobno są jeszcze bilety.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x