18.05 Koncert Joscho Stephan Band w tarnobrzeskim TDK, godz. 19 (video)

Bilety na koncert niemieckiego wirtuoza gitary, w cenie 30 zł. do kupienia w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

Joscho Stephan to niezwykły wirtuoz z Niemiec. Krytycy na łamach prestiżowych pism muzycznych zachwycają się Jego fenomenalną biegłością techniczną. Swoją gitarową edukację rozpoczynał od nauki gry na gitarze klasycznej i jak sam podkreśla, to właśnie klasyczna technika jest głównym fundamentem jego dzisiejszych umiejętności.

Przez fachową prasę muzyczną określany jest często jako genialny następca legendarnego Django Reinhardta. Koncertuje i nagrywa z artystami światowego formatu jak: Martin Taylor, Tommy Emmanuel, Richard Smith.
Obecnie Joscho reprezentuje styl określany mianem GYPSY JAZZ, którego słusznie został okrzyknięty niezrównanym mistrzem.

Zespołowi Joscho Stephana towarzyszą zawsze znakomici muzycy: Günter Stephan (gitara), Max Schaaf (kontrabas), Sebastian Reiman (skrzypce), Heinz Hox (akordeon). Jego albumy takie jak: „Swinging Strings”, „Swing News”, „Django Forever”, „Acoustic Live”, „Live At Satyrblues’ 2009” czy najnowszy „Gypsy Meets Jazz” to płyty wybitne i poszukiwane!

tekst: Wiktor Czura

video: TrueFireTV

źródło: www.tdk.tarnobrzeg.pl

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
meloman
12 lat temu

Widziałem możliwości Josha na Satyrbluesie, pierwszy raz w życiu widziałem TAKĄ grę na gitarze. To trzeba usłyszeć. Szczena mi opadła.

Mefisto
12 lat temu
Reply to  meloman

Ja też bym chciał żeby mi szczena opadła na podłogę ale póki co odszedłem z niczym z TDK-u bo nie zdążyli wydrukować biletów.

tarnobrzeżanin
12 lat temu

ufff myślałem, że już biletów nie ma 🙂

Mefisto
12 lat temu

może bedą w dniu koncertu ?

zosia
12 lat temu
Reply to  Mefisto

Dzwoniłam dziś w sprawie biletów i nadal nie ma (2 maj) a potem się będą dziwić że frekwencji nie ma i nie warto nic robić bo i tak nikt nie przyjdzie. Nie dziwne ze jak sie człowiek z kwitkiem 2 razy odbije od drzwi to 3 raz już nie przyjdzie.

meloman
12 lat temu
Reply to  zosia

To bardzo dziwna sprawa z tymi biletami, gdyż na oficjalnej stronie TDK jest napisane: „Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Tarnobrzeskim Domu Kultury” :)http://tdk.tarnobrzeg.pl/php/content/view/931/1/

Jaja sobie robi ten TDK??? Celowo wprowadzają ludzi w błąd??? Brak dobrej organizacji imprez, do tego przyzwyczaił nas już TDK ale żeby celowo wprowadzać ludzi w błąd… bez sensu.

zosia
12 lat temu

Polecono mi dzwonić 4 maja i pytać może do środy zdążą już wydrukować.Tak czy inaczej to kpina żeby 2 tygodnie przed koncertem nie było biletów w sprzedaży ,ale zdaje się że w TDK to norma. Potem powiedzą jak w przypadku Maćka Balcara ,że nie było zainteresowania i cześć.

tarnobrzeżanin
12 lat temu

Może zdążą już wydrukować… Faktycznie na stronie TDK pod informacją o koncercie piszą, że bilety są do nabycia w TDK 🙂 Chyba tylko Tarnobrzeski Dom Kultury może sprzedawać coś czego nie posiada 🙂 Uważam, że za wprowadzanie ludzi w błąd TDK powinien przeprosić, czyja to wina, że organizacja imprez w TDK jest taka słaba? Oby nie powtórzył się przypadek Balcara…

zosia
12 lat temu

Drodzy zainteresowani!
Bilety w końcu są i można nabywać!
I za 2 tygodnie zasiadamy (mam nadzieję) na widowni TDK i podziwiamy jak Joscho przebiera palcami po strunach z niezwykłą wirtuozerią..

meloman
12 lat temu

Lepiej późno niż wcale, ale TDK i tak zrobiło swoje z tym biletowym zamieszaniem 🙂

zosia
12 lat temu

Nie wiecie czy są jeszcze bilety?

Piotrek
12 lat temu

Podobno są jeszcze bilety.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content