Pijana kobieta opiekowała się swoją niepełnosprawną siostrą

Ponad 3 promile alkoholu wykazało urządzenie u 26-letniej kobiety, która opiekowała się swoją niepełnosprawną siostrą. 12-letnią dziewczynkę kobieta zabrała do ogródka piwnego, w którym spędzała wieczór pijąc alkohol. Policjanci zawieźli dziewczynkę do domu i przekazali pod opiekę ojca. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 20, w jednym z tarnobrzeskich barów. Dyżurny jednostki został powiadomiony, że w ogródku piwnym pijana kobieta sprawuje opiekę nad niepełnosprawnym dzieckiem. Policjanci natychmiast udali się we wskazane miejsce sprawdzić podaną informacje. Okazała się ona prawdziwa.

Na terenie baru, funkcjonariusze zauważyli siedzącą przy stoliku kobietę, obok której stał wózek z niepełnosprawną dziewczynką. Policjanci sprawdzili tożsamość opiekunki. Okazała się nią 26-letnia mieszkanka Tarnobrzega, która jest siostrą niepełnosprawnej dziewczynki. Funkcjonariusze zbadali stan jej trzeźwości. 26-latka była pijana. Badanie alkomatem wykazało u niej 3,36 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci zaopiekowali się dzieckiem. Zawieźli 12-latkę do domu i przekazali pod opiekę ojca.

Materiały w tej sprawie policjanci przekażą do sądu rodzinnego.

źródło: www.policja.podkarpacka.gov.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content