Piknik rodzinny w tarnobrzeskiej parafii (fotoreportaż oraz video HD)

IV Piknik Rodzinny zorganizowała parafia Chrystusa Króla. Impreza odbyła się w niedzielę, 22 maja, na terenie kościelnego parku.

Wszyscy, którzy minioną niedzielę spędzili na pikniku rodzinnym, mogli posłuchać muzyki, dowiedzieć się o średniowiecznych zwyczajach, oraz skorzystać z oferty gastronomicznej przygotowanej przez organizatorów. Imprezę zakończył pokaz sztucznych ogni.

Foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zbulwersowany
10 lat temu

Organizatorzy oraz uczestnicy IV Pikniku Rodzinnego super się bawili, park przy kościele pękał w szwach, dzieciaki szalały taki był cel i wszystko niby ok. Jednak krótkowzroczność organizatorów jest przerażająca, na tym terenie gniazduje wiele gatunków ptaków a wystrzały z armat oraz pokaz sztucznych ogni dla dzikich zwierząt to istny koszmar(psy i koty dostają szału a co dopiero ptaki). Ale czego to człowiek nie robi dla swojej rozrywki… może zrozumiał bym gdyby ten piknik organizował ktoś inny ale Kościół, który powinien uczyć nas szacunku do wszystkich istot, olewa swoich mniejszych braci. Zwierzęta zamieszkujące tereny przy kościele mają prawo do ciszy i spokoju, szczególnie, iż trwa okres lęgowy ptaków. Wstyd.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content