Kierowco, jutro utrudnienia w ruchu na ul. Warszawskiej

W dniu jutrzejszym tj. 07.06.2011 od godziny 8.00 rano , wprowadzony zostanie ruch wahadłowy w części ul. Warszawskiej na osiedlu Wielowieś. Utrudnienia w ruchu kołowym spowodowane będą remontem przęsła.

źródło: www.tarnobrzeg.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Malmsteen
12 lat temu

Jak zwykle, w porze porannego szczytu… Nic dodać, nic ująć.

Blade
12 lat temu

W Nagnajowie na moście wahadełko, do Sandomierza wahadełko… lata będziemy czekać aż w końcu ktoś w tym kraju zacznie szanować kierowców i część prac drogowych będzie wykonywać nocą. Dobrze że chociaż info jest i na „styk” ludzie do pracy nie będą jechać…

Zenon
12 lat temu

Tarnobrzeg rozkopany do granic możliwości. Główna krzyżówka w Tarnobrzegu się korkuje, dwa nowe ronda, na Targowej też rozkopy, ulica Sienkiewicza wiodąca przez osiedle Mokrzyszów również stała się placem budowy, teraz w Wielowsi wraca wahadełko, wiec cierpliwość kierowców chyba będzie już na całkowitym wyczerpaniu. Kompletnie nie rozumiem tego dlaczego teraz nagle za wszystko zabrano się w tym samym momencie. Dobrze, że pojawiła się chociaż informacja tutaj. Wie ktoś ile to montowanie przesła potrwa i kiedy to wahadełko zamieni sie w normalny ruch?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content