Zielony Laur dla Tarnobrzeskich Wodociągów

Tarnobrzeskie Wodociągi zostały laureatem konkursu „Zielony Laur”. Prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane spółce przez Polską Izbę Gospodarczą „Ekorozwój” za osiągnięcia ekologiczne uzyskane w 2010 roku.

Jury szóstej edycji konkursu pod przewodnictwem prof. dr Marka Gromca doceniło spółkę za realizację kompleksowego programu gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji tarnobrzeskiej.

Nagrodę „Zielony Laur -2010”, podczas gali konkursu w Warszawie, prezes zarządu odebrał z rąk wiceministra środowiska Stanisława Gawłowskiego i prezesa Polskiej Izby Gospodarczej Krzysztofa Zaremby.

Tarnobrzeskie Wodociągi znalazły się w gronie wyróżnionych przedsiębiorstw wodociągowych z Warszawy, Szczecina i Elbląga.

Konkursowi organizowanemu przez Polską Izbę Gospodarczą „Ekorozwój” patronują m.in : Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Główny Inspektorat Ochrony Środowiska.

Konkurs kierowany jest zarówno do samorządów, organizacji, firm, jak i pojedynczych osób zajmujących się realizacją przedsięwzięć ekologicznych. Jego celem jest promowanie ekorozwoju poprzez nagradzanie najlepszych inwestycji i przedsięwzięć gospodarczych przyczyniających się do poprawy warunków życia i stanu środowiska naturalnego.

Źródło: Wioletta Wojtkowiak – Rzecznik prasowy Tarnobrzeskich Wodociągów

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content