Remont świetlicy w Dymitrowie Dużym

Prace budowlane poprawiające estetykę świetlicy wiejskiej w Dymitrowie Dużym rozpoczną się w lipcu, br. Całkowity koszt inwestycji to ponad 480 tys. złotych. Na dokończenie prac, magistrat pozyskał środki z działania „Odnowa i rozwój wsi” realizowanego z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

– Zależy nam, aby infrastruktura w naszej gminie była, co raz ładniejsza, dlatego tym razem zadbamy o mieszkańców Dymitrowa Dużego. Jestem przekonany, że budynek będzie służył mieszkańcom miejscowości do wspólnych spotkań oraz integracji społecznej – wyjaśnia Jacek Hynowski, burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski.

Prace obejmować będą: wykonanie wylewek, malowanie ścian i tynkowanie, w ramach robót zostaną wykonane również nowe instalacje: wentylacyjne, elektryczne, wodno – kanalizacyjne i centralnego ogrzewania.
Gmina z własnego budżetu na realizowaną inwestycje przeznaczy około 25 procent wartości inwestycji, pozostałą część środków magistrat otrzyma z Urzędu Marszałkowskiego.

foto&źródło: www.baranowsandomierski.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
JANKES
11 lat temu

Wszystko byłoby ok,ale nowy Burmistrz to prawdziwa sknera a o zastępcy nie wspomnę tak że z tych funduszy i tak wieś nie otrzyma za wiele.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content