Gorące powitanie lata w Tarnobrzegu- szczegółowy program imprezy

Rozgrzany piach, chłodna woda, smaczne kiełbaski i gaszące pragnienie napoje, a na scenie rozgrzewający publikę do czerwoności Bob One, zespół Sami oraz JAMAL. To tylko część atrakcji jakie czekają na miłośników plażowania, których już w najbliższą sobotę, 25 czerwca, zapraszamy nad tarnobrzeskie jezioro na gorące POWITANIE LATA 2011.

Wielkie powitanie upragnionych wakacji rozpoczniemy już we wtorek w ALL CAPONE mieszczącym się na Placu Bartosza Głowackiego. Wszystkich odważnych, którym nie straszne są wakacyjne przeboje zapraszamy na godz. 21 na karaoke.

W czwartek, 23 czerwca, do Klubu Orbita na gorące granie zaprasza Damian „Wujek” Wojciechowski i Tomek „Yasny” Sałata wspólnie z Shamnyalam + Run Way Sound. Początek o godz. 21.

Przedsmakiem sobotniego gorącego powitania wakacji będzie piątkowa impreza w ALL CAPONE. O godz. 20 zapraszamy na DANCEHALL QUEEN – wybory królowej tańca dancehall.

Również w piątek z samego rana, o godz. 8, zapraszamy do ALL CAPONE na warsztaty taneczne oraz specjalny pokaz w wykonaniu Uli „Afro” Fryc, uczestniczki programu „Mam Talent”.

W najbliższą sobotę jako pierwszy, o godz. 15, na scenie zaprezentuje się BOB ONE. Po nim o słońcu, które świeci nad nami zaśpiewa znany zespół SAMI (godz. 16:30). A na zakończenie, o godz. 18:30 sceną zawładnie JAMAL. Po jego występie impreza przenosi się do pubu Końca Nie Widać (ul. Sandomierska) i potrwa do świtu.

Oprócz koncertów podczas powitania wakacji po raz pierwszy wybierzemy Miss Jeziora Machowskiego. Zapraszamy wszystkie dziewczyny, które ukończyły 16 lat i chcą zaprezentować szerszej publice swoje wdzięki. Nagrodą będzie profesjonalna sesja zdjęcia zorganizowana przez tarnobrzeskiego fotografa Mariusza Dyszlewskiego. Próbkę jego możliwości można zobaczyć www.mdyszlewski.pl, http://www.facebook.com/MariuszDyszlewskiFotografia. Początek zmagań o tytuł Miss Jeziora Machowskiego o godzinie 13:00.

To jednak nie wszystko. O godzinie 10 rozpoczną się zapisy do turnieju siatkówki plażowej. Do sportowych zmagań zapraszamy dwuosobowe ekipy. Początek rozgrywek o godz. 10:30.

Od samego południa nad jeziorem na najmłodszych czekać będą konkursy i zabawy w wodzie. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe przygotuje także specjalne pokazy ratownictwa.

Sobotnią imprezę poprowadzi Adam „Asan” Asanov z zespołu Haratacze. Organizatorzy przypominają, że na terenie przy Jeziorze Machowskim można przebywać tylko do godziny 20.

Regulamin porządkowy i kąpieliska dostępny jest na stronie http://osir.tarnobrzeg.pl/jezioro-machowskie

źródło: organizator

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
10 lat temu

Bardzo fajnie, że coś się dzieje i ktoś pomyślał o tego typu imprezie na powitanie wakacji. Oby pogoda dopisała i będzie dobrze.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content