24.06 (piątek) Rockowe przywitanie wakacji w klubie „Końca nie widać”, godz.20

Jako gwiazda wystąpi sandomierski zespół S.N.O.W. Support zapewni zespół KOFIrock. Bilety w cenie 5 zł dostępne przed koncertem.

S.N.O.W.

Zespół S.N.O.W. powstał z końcem 2007 roku z inicjatywy Grzegorza „Gutka” Osmali (ex After Lobotomy, ex Corruption) i Grzegorza „Melona” Wilkowskiego (Corruption). Wkrótce dołączyli do nich Jarosław Krudysz oraz Krzysztof „Thrashu” Szydło (ex Corruption). Po kilku miesiącach do czwórki instrumentalistów dołączył wokalista Tomasz „Wróbel” Wróblewski. Pozyskanie frontmana dało zespołowi dużą dawkę energii, która przerodziła się w nowe, lepsze kompozycje oraz rozpoczęcie działalności koncertowej.

Latem 2008 r. S.N.O.W. został wyróżniony na Ogólnopolskim Przeglądzie Kapel Rockowych „Czysty Akord” w Kielcach (II miejsce). W marcu 2009 r. zespół opuścił basista Jarek Krudysz, a zastąpił go zaprzyjaźniony z zespołem Michał Piorun. W maju 2009 r. zespół zdobył I miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie Muzycznym im. Miry Kubasińskiej „Wielki Ogień” w Ostrowcu Świętokrzyskim, a w sierpniu 2009 r. zdobył pierwszą nagrodę na festiwalu „Rock Autostrada” w Bochni. W obu festiwalach w skład jury wchodzili wybitni muzycy, krytycy i radiowcy, m.in. Martyna Jakubowicz, Piotr Nalepa, Robert Lubera, Agnieszka Barańska, Robert Masztalerz i inni.

Muzyka wykonywana przez S.N.O.W. ma ZDECYDOWANIE ROCKOWY charakter, co udokumentowane zostało na wydanej w lipcu 2010 roku pierwszej studyjnej płycie zespołu.

Realizacja i produkcja płyty – Marcin „Świca” Walczak.

Płyta wydana absolutnie niezależnie i dystrybuowana we własnym zakresie.

Szczegółowe informacje dotyczące tego wydawnictwa:

www.snow.net.pl
www.myspace.com/snowbandinfo

Skład zespołu:

Tomasz Wróblewski – wokal

Krzysztof Szydło – gitara

Grzegorz Osmala – gitara

Michał Piorun – bas

Grzegorz Wilkowski – perkusja

Marcin Walczak – realizacja dźwięku

KOFIrock

Zespół KOFI powstał na przełomie roku 2000/2001 w Nowej Dębie. Założycielem grupy jest były wokalista formacji Holy Dogs laureat Jarocina 91”- Dariusz „Daro” Babiarz. Pierwszy występ zespołu KOFI odbył się na scenie radiowej „trójki” w czerwcu 2001 roku. Brał tam udział w konkursie „ROCK w jedynce” zajmując pierwsze miejsce. W 2004 roku zespół wchodzi do studia „SPEKTRUM” w Tarnowie i rejestruje materiał na płytę. Gościnnie w nagraniach udziela głosu Jerzy Durał z zespołu ZIYO. Z tych materiałów, powstaje płytka pt. „ABSORBING MUSIC” zawierająca dziesięć kompozycjii rockowych.

Po kilku latach zawieszenia działalności zespołu, w grudniu 2010 roku, „Daro” jako założyciel, frontman, muzyk, kompozytor i aranżer zespołu KOFI, zaprasza do współpracy nowych muzyków i razem z nimi tworzy materiał na kolejną płytę oraz odświeża część utworów z pierwszego wydawnictwa.

http://kofi.mp3.wp.pl/

Aktualny skład zespołu:

Dariusz Babiarz – wokal, gitara

Jarosław Krudysz – gitara

Marcin Zieliński – gitara

Piotr Michalczuk – bas

Klaudiusz Wolski – perkusja

info: organizator

Wywiad z Tomaszem Wróblewskim, wokalistą zespołu S.N.O.W, znajdziesz tutaj

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content