II kolejka TALP-u (fotoreportaż oraz video HD)

II kolejka Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej odbyła się w sobotę, na boisku Orlik nad Wisłą. Najlepszą skutecznością w tej kolejce popisała się drużyna KS Bułgar, strzelają w pojedynku z zespołem Metro Stars 10 bramek, tracą przy tym zaledwie 2.

WYNIKI II KOLEJKI

TPP Karpaciarze Mocni! -Torpeda 2-0 (2-0)

Metro Stars – KS Bułgar 2- 10 (0-4)

Betony 40%- Sandomierskie Byki 1-5 (0-2)

Znajomi Sędziego – Zakład Mięsny Dobrowolscy 1-2 (0-1)

Amfibia – Ekipa 2-2 (1-0)

Matejki Team – SCK Sandomierz 2-1 (1-1)

Zakłady Mechaniczne Siarkopol – Miron Team 6-3 (1-2)

Bezimienni – Sky Boys Bogdanówka 2-7 (0-3)

TABELA PO II KOLEJCE

1. Sandomierski Byki 6

2. Zakład Mięsny Dobrowolscy 6

3. TPP Karpaciarze Mocni! 6

4. Bezimienni 4

5. Ekipa 4

6. KS Bułgar 3

7. ZMS 3

8. SCK 3

9. Sky Boys 3

10. Matejki Team 3

11. Iprof Team 1

12. Torpeda 1

13. Metro Stars 1

14. Amfibia 1

15. Znajomi Sędziego 0

16. Miron Team 0

17. Betony 40% 0

WKRÓTCE FOTO-VIDEO REPORTAŻ Z III NIEDZIELNEJ KOLEJKI. ZAPRASZAMY

info: TALP

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
12 lat temu

Z III kolejki można się spodziewać jeszcze bardziej bogatej galerii z tego co widziałem. Jak widać na portal NW24 w tych sprawach można polegać. Pytanie, gdzie ten medialny patron w postaci Echa Dnia?

Grzegorz Lipiec
12 lat temu

Zenon tylko potwierdzasz moje wcześniejsze słowa 😉 Nie ma postu bez wycieczki 😉 Ech, aż brak słów i ręce opadają.

Zenon
12 lat temu

Ja po prostu chciałem się dowiedzieć na czym polega patronat medialny, który Echo Dnia objęło nad tymi rozgrywkami i nic więcej.

Grzegorz Lipiec
12 lat temu

Oj nie. Z Twojego tekstu wynika raczej uszczypliwość. Inaczej brzmiało by takie pytanie. Na czym polega. Na prezentacji wyników i w miarę możliwości pojawianiu się na ciekawszych spotkaniach. Tak jak było to rok temu.

obserwator
12 lat temu

A ja mam wrażenie, że kolejny raz red. Lipiec tłumacząc się, w tym przypadku z kwestii patronatu medialnego, interpretuje pojęcie względem własnych „dokonań”. I nie chodzi mi o to, że akurat nw24 było częściej w tym roku na TALPie (bo nie wiadomo, czy uda im się taką frekwencję utrzymać – czas pokaże) tylko o to, że red. Lipiec, będąc rzadziej stworzył swoją definicję patronatu na własne potrzeby. Gdyby częściej był na TALPie, definicja którą podał, byłaby z pewnością inna, szersza…

Zenon
12 lat temu

Na razie póki co ten patronat medialny wygląda bardzo kiepsko ze strony Echa Dnia. Liczę jednak, że ulegnie to zmianie. Oby tylko w weekendy zawrotne ”’tempo pracy” w tym nie przeszkodziło.

Grzegorz Lipiec
12 lat temu

Obserwatorze mierze swoją miarą, bo akurat mam przyjemność pisać o TALPie. Zenon, jak zwykle uszczypliwość. Choć to Twoje zdanie i masz do niego prawo.

obserwator
12 lat temu

Napisał Pan, że patronat medialny polega na: PREZENTACJI WYNIKÓW!!! i w miarę możliwości pojawianiu się na ciekawszych spotkaniach – tymczasem, nie ma na stronie internetowej echa wyników żadnej z trzech rozegranych kolejek, ostatnie info jest z 17 czerwca, o tym, że TALP się rozpoczyna.

a propos niekompletnej informacji, akurat w echu (wydaniu internetowym) często pod newsem pojawia się dopisek: szerzej w wydaniu papierowym Echa itp- czyli info w internecie nie jest kompletne

Grzegorz Lipiec
12 lat temu

I jeszcze jedno ad vocem, nawet gdyby mnie było to nie pozwoliłbym na puszczenie niekompletnej informacji, bo to jest mało profesjonalne.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content