Koncert KOFIrock oraz S.N.O.W. w pubie „Końca nie widać” (fotoreportaż oraz video HD)

Koncert odbył się w piątek, 24 czerwca, pod szyldem „Rockowe przywitanie lata”. Jako support gwiazdy, sandomierskiej formacji S.N.O.W. wystąpił zespół KOFIrock.

Początki KOFIrock sięgają przełomu 2000/2001 roku, kiedy to były wokalista formacji Holy Dogs Dariusz „Daro” Babiarz, postanowił po długiej przerwie powrócić do grania muzyki. Po kilku latach zespół KOFI zawiesza działalność, by powrócić w 2010 r., w nowym składzie i z nowymi kompozycjami.

– Poszukiwałem ludzi do grania nowego repertuaru który stworzyłem. Poszukiwania trwały długo, aż w pewnym momencie spotkałem gitarzystę Jarka, z którym szybko „doszliśmy do porozumienia”. Jarek zaprowadził mnie do Klaudiusza – (- perkusja przyp.red.), a ten do Piotra, czyli basisty i do Marcina -(- gitara przyp.red.) – opowiada w rozmowie z portalem NadWisłą24, Daro.

– I tak w naturalny sposób nasze drogi się zeszły, kontynuujemy historię zespołu, który już wcześniej powstał – dodaje perkusista, Klaudiusz „Sardyn” Wolski.

Z dawnego składu zespołu pozostał Dariusz „Daro” Babiarz. – To jest zupełnie nowy skład, którego elementem spójnym jest Daro, odpowiedzialny za muzykę i za teksty zespołu – tłumaczy NW24 Klaudiusz.

– Gramy cały czas nowe kompozycje których mamy bardzo dużo, jednak ze względu na ograniczony czas jaki możemy poświęcać na próby, nasz repertuar nie jest jeszcze tak obszerny, jak może być – dodaje Daro.

Projekt pod nazwą KOFIrock, nie jest pierwszą kapelą, w której grają członkowie zespołu. – Daro był wokalistą m.in. Holy Dogs, Jarek Kurdysz grał na basie w S.N.O.W., macierzystą formacją Piotra „Krzysia” Michalczuka jest zespół Fallen Halo, a Marcin Zieliński identyfikowany jest głównie z Ulicą Szarlatanów i z Projekt Zion – wylicza Klaudiusz.- W moim przypadku trudno mi zliczyć w ilu zespołach występowałem, była m.in. Ganja, Projekt Zion, Niech Stanie się Jasno, i parę innych kapel – dodaje.

foto&video: Piotr Morawski\Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pies na baby
11 lat temu

Świetna impreza

Tomuś
10 lat temu

Kofi dało radę, mam nadzieję że zobaczymy ich jeszcze w niedługim czasie w Tarnobrzegu, na tym koncercie niestety nie mogłem być 🙁

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content