17.07 (niedziela)”Czas na kakało” – kocerty i wernisaż młodej sztuki

Już po raz trzeci rusza impreza współrealizowana przez grupę Kakało i Sandomierskie Centrum Kultury, która odbędzie się na sandomierskiej Starówce i klubie Lapidarium. W tym roku również nie zabraknie wszelkich dziedzin sztuk plastycznych i muzycznych.

O godz. 16:00 na Starówce wystąpi zespół Słoma i Przedwietrze. Następnie w klubie Lapidarium o godz. 20:00 wystąpi lubelska formacja muzyczna Crush. W drugiej części wieczoru, czyli o godz. 20:30, po raz kolejny wystąpi zespół Słoma i Przedwietrze.

Po koncertach, odbędzie się After Party w klubie Lapidarium. Muzykę w klimatach funk/soul/breaks/mashups/r’nb będzie tworzył i miksował Dj Francuz.

Słoma i Przedwietrze – swoją muzykę definiują, jako podróż od pierwotnych form bębniarskich , przez takie nurty muzyczne jak: ska , reggae, funk , r’nb, Afro-beat, jazz , do melodii i piosenek, brzmiących i kołyszących -rumbą czy sambą.

Crush – jest to młody lubelski zespół, który powstał w marcu 2011 roku. Muzycy tworzą brzmienia post punkowe z domieszką shoegaze, co i tak nie definiuje ich muzyki w 100%.

Na ścianach Lapidarium swoje prace plastyczne zaprezentują:

Karolina Balmas (rysunek, grafika)

Aleksandra Członka ( rękodzieło)

Grzegorz Bolibok ( malarstwo, rysunek)

Aneta Chojnacka ( rysunek, rękodzieło)

Natalia Cieliszak ( grafika)

Izabela Kieliszek ( malarstwo, rękodzieło)

Kamila Wolszczak ( malarstwo, rysunek)

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content