Zagłosuj na plac zabaw na Przywiślu

W ramach akcji „Zostań lokalnym bohaterem” prezydent Tarnobrzega zachęca do oddania głosu na plac zabaw na os. Przywiśle, w Tarnobrzegu.

Z okazji 100. urodzin NIVEA Polska  powstał projekt ufundowania i budowy 100 placów zabaw na terenie całej Polski.

Wszystkie gminy/spółdzielnie, chętne do udziału, w konkursie zgłaszały wyznaczone lokalizacje pod budowę placów zabaw.

Zwycięskie lokalizacje zostaną wyłonione w czasie głosowania internautów trwającego od 6 czerwca do 31 października.

Aby zagłosować, należy wejść na stronę www.nivea.pl

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz Lipiec
12 lat temu

Dla ścisłości dodajmy, że w Tarnobrzegu jeszcze trzy lokalizacje biorą udział w konkursie i na nie także warto oddawać swoje głosy.

sob_owiak
12 lat temu

Grzegorz, dlaczego działasz na szkodę (trollu jeden 🙂 )?
Wiesz dobrze, że liczy się ilość głosów na konkretną lokalizację a nie suma wszystkich głosów. To tak, jak w wyborach (Ty polityku mój ulubiony – tak przegrałeś w konkursie na prezesa KS Siarka.. !): jeśli głosy rozłożą się na 3 kandydatów – żaden nie ma szans wobec skumulowanych głosów jednego kontrkandydata opozycji.
Podsumowując: akcja Nivea w TBGu z inicjatywy Mastalerza, szkodzenie Mass-talerzowi jeszcze można zrozumieć (nie odwzajemnił Twojej miłości, Maciusia też olał – wziął sobie Ibkę…). Ale dlaczego szkodzisz miastu, Ty dziennikarzuED jeden (to takie przekleństwo: nic bardziej lichego od dziennikarza ED , w TBGu już nie może być ! 🙂 )?
Głosować na Przywiśle (najbardziej niszczejącą, niedoinwestowaną obecnie dzielnicę TBGu) !

Grzegorz Lipiec
12 lat temu

Co ma piernik do wiatraka. Nie działam na niczyją szkodę, ale raczej uzupełniam niekompletną informację. Bo gdyby takie info zostało napisane przeze mnie zaraz odezwałyby się głosy o braku rzetelności 😉

Nie startowałem na żadnego prezesa KS Siarka, ale do Zarządu. Nie myl faktów, ani pojęć 😉 A co do rzekomej „miłości” to cóż było minęło, dawne dzieje. A poza tym o żadne funkcje w magistracie/RM nie ubiegałem się po wyborach. I nie będę się ubiegał :):) A Agacie życzę, jak najlepiej.

sob_owiak
12 lat temu

Sorki Grzegorz, ale tak mnie goście z tinfo pokierowali ( szubrawcy i cynicy, wkręcili mnie… 🙂 )… Ja nie będę się bawił na tym placu zabaw Nivea ,gdzie by nie powstał.
A tak offtop, przy okazji: kto to jest ta Agata?
Tzn, osoba o jakiś wyjątkowych predyspozycjach? Jednakowo szybko w magistracie awansuje; za Antończyka i za Malickiego. O co kaman? Taka fajna jest? Ja też jej życzę jak najlepiej, w takim razie 😉

Czesio
12 lat temu

„Prezydent tarnobrzega zachęca do oddania głosu…” może niech ten prezydent weźmie się do roboty i zafunduje mieszkańcom Przywiśla plac zabaw z prawdziwego zdarzenia. Mieszkańcy osiedla Przywiśle pomogli mu w wyborach a teraz co z tego mają? dziurawe ulice jak dawniej, beznadziejne „chodniki” i tak w większości zajęte przez parkujące auta – normalnie szał.

sob_owiak
12 lat temu

Dwa pytanka, w takim razie:
1. cóż to za wielmoże,goście na Przywiślu mieszkają, żeby im cokolwiek „fundować”?
2. jak to oni pomogli Mastalerzowi w wyborach? zostali w domu w dniu głosowania?
Prawda, że samochody w TBGu to problem największy i tu Mastalerz ma sporo roboty. Budowanie parkingów gdzie tylko się da – nie rozwiąże problemu. A że w kwestii drogownictwa, Tarnobrzeg to dno całkowite – udowadniają tegoroczne prace „twórczo-modernizacyjne” na drogach w mieście.
Grzegorz, nie musisz nic pisać, już wiem wszystko: Agata jest szczególna i w UM TBG czuje się, jak rybka w wodzie…
Najbliższe otoczenie prezydenta aż huczy o jego priorytecie: likwidacji starych układów, co w praktyce oznacza zastępowanie starych układów nowymi. A Ibka pasuje w każdym układzie, podobno „… mierna, ale wierna…” (dodatkowo świetnie wpisuje się do znanego już powszechnie zamiłowania prezydenta Norberta, do „rubensowskich klimatów”, pani Kamila była już za cienka, na skalę tarnobrzeskich problemów…”

Czesio
12 lat temu
Reply to  sob_owiak

1. Żadni „wielmoże”, skoro prezydent tak zachęca to niech coś da od siebie\UM
2. oj pomogli, pomogli – osiedle w dużej części emerytów mogło głosować na prawicowego Dziubińskiego, wiedząc że ten niewiele dla nich zrobił zagłosowali na Mastalerza, ci którzy głosowali to chyba pomogli? Nie wiem co jeszcze wg. Ciebie mogli zrobić? oddać emerytury? 🙂

Problem samochodów w Tbg jest spory, są dwa wyjścia – budowanie parkingów w mieście\centrum, na które raczej miejsca nie ma lub zacząć myśleć o strefie płatnego parkowania jak w innych miastach – po części to odstraszy mieszkańców którzy mają 5-10 minut spacerkiem do miasta a wsiadają w samochód…Problemu do końca to nie rozwiąże ale da do myślenia.

sob_owiak
12 lat temu

1. no, prezydent już łaskawie zwrócił uwagę na Przywiśle zgłaszając je do konkursu. dał coś od siebie, bo mógł w bardziej perspektywiczne wyborczo rejony inwestować (np. osiedla rolnicze) 2. ogólnie, to były wybory bardziej przeciw Dziubińskiemu niż za Mastalerzem. To skutek trzech kadencji Dziubińskiego, czyli 12 lat „produkowania” frustratów i ludzi zniechęconych (no i oczywiście skutek tandetnej akcji wyborczej: który profesjonalista wymyśliłby hasło wyborcze: „Nowe Otwarcie” i powiesił je nad wejsiciem do sklepu – Wszystko dla Domu. Tylko sztab Dziubińskiego… 🙂 ). Przywiśle jest najstarszym osiedlem TBGu (nie licząc tych anektowanych po upadku komuny, np. Miechocina). Niestety najstarszym pod każdym względem z wyjątkiem sfery duchowej; jest najmłodszą parafią. W sumie dobre i to, od czegoś trzeba zacząć, że plac zabaw jest tam targetowany (rozumiem, że prezydent jest gotów maksymalnie wszystko ułatwić i uprościć w sferze ew. terenu, własności itp.). Samochody-dwa podstawowe problemy: 1. tarnobrzeski kierowca musi podjechać pod samo miejsce pracy (nawet jeśli to tylko klika minut na piechotę). 2. tarnobrzeski kierowca musi parkować pod samym domem/mieszkaniem nawet, jeśli miałby niszczyć trawnik czy tarasować drogę p.poż, blokować przystanek mks. Zatem problem w pierwszej kolejności należałoby rozwiązywać przy użyciu służb do tego powołanych, tj. policji i straży miejskiej. I konsekwentnie, jak… Czytaj więcej »

Postaw mi kawę na buycoffee.to
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content