Potrącił rowerzystów i odjechał z miejsca zdarzenia

Policjanci ustalają tożsamość kierowcy samochodu ciężarowego marki ” Van”, który w niedzielne popołudnie potrącił na Wisłostradzie rowerzystów i odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanym mężczyznom.

Do wypadku doszło w niedzielę, po godzinie 14, na tarnobrzeskiej Wisłostradzie. Z wstępnych ustaleń Policji wynika, że nieustalony kierowca pojazdu ciężarowego ”van” jadąc w kierunku Tarnobrzega potrącił jadących, tym samym pasem dwóch rowerzystów. W wyniku zdarzenia rowerzyści wywrócili się na jezdnię i barierkę ochronną.

Sprawca nie zatrzymał się na miejscu wypadku , jak również nie zainteresował się stanem zdrowia pokrzywdzonych mężczyzn. Rowerzyści zostali przewiezieni do szpitala.

źródło: Policja Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czesio
10 lat temu

Gdyby był trzeźwy to by się zatrzymał… Z drugiej strony miasto inwestuje w rozwój strefy w Machowie a nie zadba o bezpieczną drogę rowerową do Machowa. Z jednej strony mamy problem z autami w miescie a chętnych do ekologicznych środków transportu jakim niewątpliwie jest rower zniechęca się brakiem wyznaczonych dróg rowerowych. Wiele osób zaciska zęby i jeździ wisłostradą rowerem do pracy, czasami ta droga kończy się w szpitalu…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content