McDonald’s – jutro otwarcie (fotoreportaż oraz video HD)

Otwarcie restauracji McDonald’s w Tarnobrzegu nastąpi w czwartek, 21 lipca. Obiekt zlokalizowany jest u zbiegu ulic Sikorskiego i Wiejskiej. Lokal otwarty będzie codziennie, w godz. 7-24.

Restauracja to obiekt typu McDrive. W zależności od preferencji, goście będą mogli zjeść posiłek w klimatyzowanej sali oferującej 105 miejsc siedzących lub na świeżym powietrzu- w ogródku przeznaczonym dla 64 osób.

Restauracja w godzinach porannych oferuje specjalne menu śniadaniowe, w którym znajdują się dania bazujące na produktach typu jajka, produkty zbożowe, bekon.

W lokalu znajduje się również McCafe- specjalnie wydzielona strefa kawiarniana, z oddzielnym kontuarem i 20 miejscami siedzącymi.

Restauracja posiada również strefę Gym&Fun- interaktywne miejsce zabaw dla dzieci, z mini boiskiem do koszykówki, torem jazdy na rowerze i torem do biegu z przeszkodami.

Ceny w restauracji są standardowe, nie różnią się od cen w innych tego typu placówkach w kraju.

Lokal zatrudnia 60 pracowników, w tym 11 menadżerów.

video: Piotr Morawski

Zapis video rozmowy managera Dominika Szulowskiego z dziennikarzami, na tematy związane m.in. płacami pracowników,  produkcją posiłków, ich kalorycznością, pochodzeniem produktów wykorzystywanych do przygotowywania posiłków.

foto: Piotr Morawski

foto: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mc uważaj na sprayowców
9 lat temu

Ostatnie zdjęcia Pani Agnieszki, aż korci aby dopisać słowo Bóg 🙂

Ciekawe jak bardzo ucierpi lokalny rynek gastronomiczny po otwarciu McDonaldsa? Pożeracze BigMaców płakać nie będą.

Kułaga
9 lat temu

Dobrze że nie „menażer” jak u Szpaka w Echu Dnia

Ściema
9 lat temu
Reply to  Kułaga

Szpaku w ED przekłada na polski…

sob_owiak
9 lat temu

O proszę, jak na prowincji łatwo show można zrobić: wystarczy pokazać prowincjuszom lodówkę albo pralkę…
Chyba, że chodziło o kontrast: nowe przeciw reliktom jeszcze z czasów komuny. Te dwa „grzyby” są nieśmiertelne: Myśliwiec i Pintal …
Kotlet, strzelaj (albo pakuj do formaliny )- rób miejsce młodym, bo w tym mieście tylko szmateksy i ci dwaj jednakowo się udzielający i na pochodach pierwszomajowych i w procesjach bożego ciała… 🙂
(„mućka” znad zalewu się pokazała, ale tym razem w tle…).
Gdzie był Grzegorz, przecież mia niedaleko do McD?

Grzegorz Lipiec
9 lat temu

A tu Cie zaskoczę, bo mnie nie było. 😉

sob_owiak
9 lat temu

No, nie zaskoczyłeś mnie Grzegorz, bo właśnie pytałem: „gdzie był Grzegorz?” (a to oznacza, że stwierdziłem brak Grzegorza).
I tutaj apel do młodych dziennikarzy: dajcie możliwość odejścia na zasłużoną (albo i nie zawsze), ale już potrzebną emeryturę, tym zbutwiałym kwiatom tbgowskiej reporterki. To jest dołujące: gdzie by nie włączyć jakiś przekaz z TBGu, prawie zawsze na pierwszym planie ci sami starzy, pomarszczeni, łysawi, siwi ludzie ( + pan Duma i ks. Józefczyk oczywiście )… No dzielnie się stołków trzymają, ale to nie na tym polega… Jeśli mają zasługi – to do mauzoleum, ale nich nie blokują miejsca !
Dlatego Grzegorz: nie unikaj takich imprez jak w McD nawet, jeśli to zwykły obciach festynowy 🙂

Grzegorz Lipiec
9 lat temu

Ee nie unikam. Zdecydowanie bardziej wolę zdjęcie dzieciaków, które zostaną obsłużone z rana niż wycieczkę dzień przed otwarciem 😉

obserwator
9 lat temu

Taa, zdjęcia uszczęśliwionych grubasków, przyszłych cukrzyków to jest to! co za przebiegłość i bystrość w podejściu do tematu red. Lipca, aż ręce same składają się do oklasków… szkoda tylko, że nie będzie już super size niespodzianki, red. zdradził bowiem wcześniej swój chytry plan

Grzegorz Lipiec
9 lat temu
Reply to  obserwator

To nie jest żaden chytry i przebiegły plan. Każdy ma prawo wyboru, jak chce iść do McD to jest to tylko jego sprawa.

sob_owiak
9 lat temu

No a to oznacza, że mam rację: młody dziennikarz celuje w akcję, konkretny przekaz, a stary będzie łaził gdzieś po zapleczu, zaglądał do garów, macał lampki na lodówce, tu i tam wąchał – może coś do zjedzenia zostało…
Ale to dziennikarskie wapno samo nie odejdzie (zwłaszcza od gotowanego…) 🙂
Chyba, że znasz Grzegorz jakiś alternatywny a zarazem humanitarny sposób podziękowania starszym panom (i paniom niestety też – patrz TvTBG)?

Godzina
9 lat temu

Wiecie może o której otworzą ?

sob_owiak
9 lat temu

Pewnie z samego rana otworzą, gdzieś o 8-mej. Ale dopóki Magda Gessler ich nie odbierze (tej mega ilości mrożonego mięsą) – są nieważni. Ciekawe i znamienne, jak ten menago (z tego krótszego filmiku) potrafi sprawy oczywiste i mające na celu ochronę McD (np. filtr odwróconej osmozy), potrafi przedstawić jako łaskawość dobrodziejstwo dla lokalnych mieszkańców.
Mnie ciekawi inny aspekt dbałości o lokalne środowisko: przed McD rosła piękna, stara wierzba. Gdy rozpoczęli budowę, wierzba została starannie ogrodzona a prace przeprowadzane z największą ostrożnością. Ale wkrótce plac budowy ogrodzono czarną folią i wierzba błyskawicznie zniknęła. Oczywiście teraz jest tam wykostkowany parking. Skoro mieli pozwolenie na wycięcie tego drzewa, to po co były te pierwotne korowody z ostrożnością i ogradzaniem wierzby (która swoją drogą mogłaby dalej funkcjonować, jak drzewka przed FRACem na Sienkiewicza?

Kamil
9 lat temu

To żarcie jest mocno przereklamowane, takie frytki to w większości lokalnych knajp można kupić tyle, że taniej. Hamburger również bez szału. Nie ma się czym podniecać.

sob_owiak
9 lat temu

No bo to przecież nie chodzi o smak, gust itp, tylko o to, żeby sprytnie (drogo) towar upchnąć… No i się udało: już małolaty w dresach chodzą i szpanują bułkami z McD w garści, przeżuwając to coś co z tych bułek wystaje… Od razu nobilitacja w hierarchii społecznej i normalnie, ze dwa szczeble w górę, na drabinie ewolucji (ale jeszcze daleko do zejścia z drzewa…)… 🙂
Przy okazji: żegnaj Zum, żegnaj Graffiti 🙂

MC
9 lat temu

sob_owiak a która to ta mućka?

sob_owiak
9 lat temu
Reply to  MC

„mućka_ – 1min 52 sek krótszego filmiku – żółto-czerwony motyw na ostatnim planie, obok szefowej NW24 (?)
(patrzcie, jak 1min 24sek, Myśliwiec z Pintalem odłączają się od wycieczki i przeszukują na własną rękę garownię McD… żarłoki jedne… 🙂 ).

Mefisto
9 lat temu

ooo Jezu pod tą wierzbą leżał mój Fafik – nigdy im tego nie wybaczę!

sob_owiak
9 lat temu
Reply to  Mefisto

No a teraz zrobili miejsce dla Ciebie.

zosia
9 lat temu

Głupota niektórych wpisów jest przerażająca…

sob_owiak
9 lat temu

Dokładnie! A najgłupsze są te wpisy, których autorzy nie wnoszą nic do tematu, tylko szpanują własną „mądrością” oceniając wpisy innych jako głupie, bez żadnego uzasadnienia.
***
miłego weekendu.
trzym się Kotlet i dbaj bardziej o NW24, bo zrobi Ci się tutaj chamówa jak w Gazecie (zwróć uwagę: wszystkie tarnobrzeskie serwisy musiały zrezygnować z udostępniania komentarzy niezalogowanym – internautom zdefiniowanym przez Mastalerza 🙂 ).

20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content