Zatrzymani sprawcy rozboju na ul. Zamkowej

Kary do 12 lat pozbawienia wolności grożą 26, 42 – letnim mężczyznom, którzy napadli na mieszkańca Tarnobrzega. Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu wobec nich zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Od kilkunastu dni policjanci pracowali nad sprawą rozboju. Do zdarzenia doszło 17 lipca po południu na ulicy Zamkowej w Tarnobrzegu. Idący ulicą 35-latek został zaczepiony przez dwóch nieznanych mu mężczyzn. Jeden z nich zapytał go, czy ma telefon komórkowy. W tym czasie pokrzywdzony poczuł uderzenie w głowę, napastnicy zaczęli bić zaskoczonego mężczyznę, usiłując zabrać mu telefon komórkowy. Pokrzywdzonemu pomocy udzielił przypadkowy człowiek. Rabusie bez łupu uciekli w nieznanym kierunku.

Policjanci prowadząc czynności operacyjne dowiedzieli się o tym zdarzeniu i ustalili, że poszkodowany mężczyzna przebywa w szpitalu. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do czynności wyjaśniających to zdarzenie. Zbierając materiał dowodowy oraz rozpytując świadków zdarzenia, szybko ustalili tożsamość sprawców.

Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Tarnobrzega w wieku 26, 42 lat. Podejrzani zostali zatrzymani. Mężczyznom przedstawiono zarzuty. Podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 42-latek dopuścił się oszustwa podrabiając bon towarowy o wartości 200 złotych, na podstawie którego dokonał zakupów spożywczych.

W sobotę Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

źródło: Policja Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content