Poseł Pluta chce dotrzeć do młodzieży za pomocą internetu (video)

Niespełna 30 sekundowy film rozsyłany do portali społecznościowych i for internetowych, to nowa forma zaproszenia do swojego biura. W ten sposób Poseł Mirosław Pluta pragnie zachęcić do współpracy młodzież z naszego regionu.

Krótki film przedstawia codzienną działalność Posła. Lektor wyjaśnia, kim jest Mirosław Pluta i zarazem zachęca do spotkania z parlamentarzystą ziemi tarnobrzeskiej. Klip trafił do Internetu.

– Wiem, że Internet stanowi jeden z ważnych kanałów komunikowania się młodych ludzi. Chce być bliżej nich, aby móc poznawać ich problemy, a także pomysły – mówi Poseł. Dlatego też parlamentarzysta aktywnie działa na facebooku i naszej-klasie, gdzie nie tylko zamieszcza własne informacje, ale również odpowiada na zadane pytania.

Do grona znajomych i sympatyków Posła dołączyło już kilkaset osób. A ciągle przybywa nowych. Część z nich pojawiła się na dyżurze Posła. – Młodzi ludzie przychodzą z różnymi problemami. Na ogół jest to brak pracy. Nie mam możliwości ich zatrudnienia, ale wyjaśniam, że pracuję i chcę pracować w przyszłej kadencji nad stworzeniem terenów pod inwestycje. A im więcej inwestycji, tym więcej miejsc pracy. Petenci to dobrze rozumieją i deklarują chęć wspólnego działania. Tak tworzy się społeczeństwo obywatelskie – wyjaśnia Mirosław Pluta.


Skrzynka pomysłów

Mirosław Pluta jeszcze jako starosta tarnobrzeski uruchomił na stronie powiatu platformę komunikowania się z mieszkańcami regionu. Każdy odwiedzający stronę może skorzystać z tzw. „Skrzynki pomysłów” i „Skrzynki interwencji”. Pierwsza powstała po to, by zapewnić możliwość szybkiego i łatwego zgłaszania spraw wymagających reakcji ze strony władz powiatu (także anonimowo). Druga, aby zgłaszać wszelkie sugestie dotyczące nie tylko działania starostwa i jednostek mu podległych, ale także każdego z aspektów życia powiatu.

Kontynuacja tego pomysłu znalazła odzwierciedlenie na stronie posła www.miroslawpluta.eu. – Na stronie głównej znajduje się baner „Napisz do mnie”. Po kliknięciu, pojawia się formularz kontaktowy za pomocą którego można wysłać do mnie wiadomość. Zachęcam Państwa do korzystania i z tej formy komunikacji – dodaje Poseł M. Pluta.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mefisto
10 lat temu

Jak postawi po lekcjach zgrzewkę taniego z biedronki to dotrze a jak nie postawi niech zapomni o integracji! W końcu młodzież tarnobrzeska wie co to dobry smak.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content