Będzie droga łącząca Skalną Górę z Wiankiem (video HD)

Koncepcja przewidującą udrożnienie najstarszego tarnobrzeskiego osiedla jest przygotowywana przez firmę drogową. Według zamierzeń ma powstać droga łącząca ul. Skalnej Góry z Wiankiem.

Jak wyjaśnia prezydent o udrożnienie osiedla wnioskowali prezesi spółdzielni, mieszkańcy Przywiśla i służby ratunkowe. – Zwrócili oni uwagę, że jest to najbardziej zakorkowane i zacieśnione osiedle, przez pryzmat liczby samochodów które parkowane są wprost przy krawężnikach i drogach.

Planowane zmiany mają na celu umożliwienie wjechania jedną stroną osiedla i wyjechanie drugą.

Zobacz argumentację prezydenta w zapisie video.

video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Skalna Góra
11 lat temu

„Wnioskowali mieszkańcy Przywiśla” – z kim by się nie zgadał to każdy mówi, że to poroniony pomysł. Tyle lat służby ratunkow jakoś sobie radziły z dojazdem… ehhh było sobie zielone osiedle…

mieszkaniec
11 lat temu

Jedyna możliwość poprowadzenia tej drogi to chyba przebić się przez parking i za „17” tylko komu to potrzebne? Na Przywiślu jest problem z miejscem do parkowania i chodnikami, które zajmowane są przez parkujące auta.

beton
11 lat temu

Dawać więcej betonu i asfaltu, po co komu tyle zieleni na osiedlu?

no nie wiem
11 lat temu

Trzeba coś z tym osiedlem zrobić ale od razu nową drogę w tej ciasnocie stawiać? Ciekawy jestem wykonanej koncepcji.

stachu
11 lat temu

ehhh już niech nie wymyślają jest dobrze tak jak teraz a zresztą parkingi są robione i jest dorobiony jeden większy tak gdzie kiedyś bylo „boisko” wiec jak dla mnie to nie jest dobry pomysł niech już nie wymyślają tylko zostawią tak jak est i jest dobrze. i pewnie sie zacznie 6 rano wiertarki piły i inne będą hałasować tak samo jak wyleją beton to fetor będzie niesamowity.
Przywiśle słynie z tego że jest zielone i ma dobrą bandę ;D
Pozdrawiam

szklana
11 lat temu

niestety już wymyślili——- nie wiem czy się spóźniłam, ale o wcześniejszych planach , nim poszedł przetarg , o którym wspomina „najjaśniejszy” nie słyszałam..
Zrobią to, a mnie ciekawi budżet ,musiało być w planach takie dziadostwo.
Ciekawa robota dla pismaków, jakiś wywiadzik np. z pogotowiem, jak radzili sobie przez 50 lat .
Chciałabym też zobaczyć owe wnioski z zarządu osiedla , bo mam ochotę zrobić sondaż i przedłożyć władzom . O wynik jestem raczej pewna..
I nie pomoże nawet sentyment ? -Pana Prezydenta, prawda???

I jeszcze Secundo- czy obok „fachowych drogowców” zapewne z wydziału geodezji , znajdą się jacyś mili panowie/nie może z wydziału spraw komunalnych i środowiska?
Póki co drzew liczyć nie muszę – znam je i w przedstawionym później gotowym projekcie BŁAGAM NW24 O SPRAWDZENIE!!!!!
POZDRÓWKO

Olek Nowak
11 lat temu

A ja mam nadzieję, że petycja z podpisami mieszkańców będzie w stanie zatrzymać bieg spraw

Malmsteen
11 lat temu

Może by tak najpierw uporządkować na Przywiślu trawniki, chodniki, krawężniki? Załatać dziury w tym czymś, po czym jeździmy? Gdzieniegdzie przydałby się zupełnie nowy dywanik, bo tam to już łatać nie ma co. Poza tym, po tych zj.bach od inwestycji drogowych w Tbg niczego dobrego się nie spodziewam, a zwłaszcza po tej ich „nowej drodze”. Z rondem koło PKS-u już chyba z 5 miesięcy się męczą, z innymi było/jest podobnie. Partactwo i fuszerka. Wywaliłbym tych „fachowców” na zbitą mordę.

tarnobrzeżanin
11 lat temu

Przywiśle zostawione jest samo sobie, chodniki x lat nie remontowane, zastawione przez auta, dziury w drogach… Coś się zaczęło dziać ale wreszcie musiało, gdyż to przegięcie w nieskończoność trwać nie mogło no i jeszcze dojdzie ta nowa droga oby tylko drzewa i zieleń została, ehh tylko żyć.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content