200 piłkarzy Siarki zaprezentowało się kibicom (fotoreportaż oraz video HD)

Prezentacja piłkarzy Siarki Tarnobrzeg, występujących w barwach klubu w sezonie 2011/2012 odbyła się w czwartek, 11 sierpnia, w tarnobrzeskiej hali OSiR. Oprócz zespołu seniorów, zaprezentowano zawodników i trenerów wszystkich grup juniorskich, szkolonych w klubie.

Podczas sprawnie przeprowadzonego widowiska, przy oprawie zgotowanej przez kibiców, zaprezentowano m.in. pełny skład drużyny seniorów. Z zespołu odeszli: Mirosław Kabata, Piotr Mazurkiewicz, Tomasz Walat i Paweł Szokaluk.

Nowymi „starymi” twarzami w ekipie Adama Mażysza są:Tomasz Wolan, Jakub Łuczakowski, Michał Szczepański i Mateusz Brania.

Prezentację poprzedził pokaz brazylijskiej sztuki walki capoeira.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gumiś
10 lat temu

Fajnie piłkarze wchodzili z ukłonem!

Tarnobrzeżanin
10 lat temu

Prezentacja na „+” O co chodziło z tym rozstawionym ekranem? dlaczego nic na nim nie było pokazane? Oby tylu kibiców przychodziło na mecze Siarki i oprawy były podobne… Walczymy o II ligę!!!

Ciekawe jak zaprezentują się jeziorowcy? 🙂

Kamil(S)
10 lat temu

Był przygotowany 10 minutowy mix goli z poprzedniego sezonu ale niestety zawiodła komunikacja rzutnika z 2 laptopami. Niestety mimo około 40 minutowych zmagań z techniką nie udało nam się uruchomić obrazu z rzutnika. Za brak przepraszamy i mamy nadzieję, że forma piłkarzy to wszystkim wynagrodzi. 🙂

Tarnobrzeżanin
10 lat temu
Reply to  Kamil(S)

Szkoda 🙁 Może na otarcie łez wstawicie ten mix goli z poprzedniego sezonu na stronę Siarki lub YouTuba? Oby po tym seznie było co wstawiać do tego mixa 🙂

Kamil(S)
10 lat temu

Pomyślimy 🙂 Jak już to na oficjalnym fanpagu na facebook’u 🙂

Władek
10 lat temu

Ale patologia.

jaśko
10 lat temu

Sam buraku jesteś „patologia”

Dobrze było! Po takiej prezentacji i zapowiedzi walki o II ligę piłkarze będą pod presją, oby sobotnia inauguracja się udała. Dobrą oprawą i dopingiem na pewno pomożemy.

Zenon
10 lat temu

Wielkie dzięki za zdjęcia i relację. Na NW24 można liczyć w przeciwieństwie do innych.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content