Siarka zagra z Białą Podlaską

Już w najbliższą niedzielę, 21 sierpnia o godzinie 17.00 piłkarze Siarki Tarnobrzeg zmierzą się na wyjeździe z drużyną Podlasia Biała Podlaska.

Mecz zostanie rozgrywany w ramach 2 kolejki rozgrywek grupy lubelsko-podkarpackiej III ligi. W pierwszej kolejce Siarkowcy na własnym stadionie bezbramkowo zremisowali z drużyną Tomasovi Tomaszów Lubelski. Podlasie na inaugurację także zdobyło 1 punkt, remisując 3-3 w Malawie z tamtejszym Strumykiem. Bramki dla niedzielnych rywali Siarki zdobyli w tym meczu: Tomasz Gawroński, Wojciech Hołoweńko i Michał Sobiczewski.

– Zawsze z Białej Podlaski przywoziliśmy dobry wynik i myślę, że tak będzie też tym razem. Jedziemy tam po trzy punkty. W pierwszym meczu nie udało się nam zdobyć bramki, ale trzeba pamiętać o tym, że w naszym ataku zaszły duże zmiany. Ciężko jest zastąpić dwóch tak bramkostrzelnych zawodników jak Walat i Mazurkiewicz. Myślę, że Tomek Wolan stanie na wysokości zadania, ale na pewno potrzebuje czasu – mówi trener Siarki Adam Mażysz.

W poprzednim sezonie w rudzie jesiennej Siarkowcy przywieźli z Białej Podlaski punkt, remisując z Podlasiem 2-2. Bramki dla Siarki zdobyli wtedy Tomasz Walat i Jacek Rożek. Na wiosnę w Tarnobrzegu Siarka rozbiła Podlasie 3-0, po golach Piotra Mazurkiewicza, Jakuba Kwiecińskiego i Tomasza Preiznera.

Bukmacherzy faworyta tego pojedynku widzą w drużynie gospodarzy. Za zwycięstwo Podlasia płacą 2,15 zł za każdą postawioną złotówkę, podczas gdy za remis już 3,15 zł a za zwycięstwo Siarki 2,85 zł.

źródło: KS Siarka

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content