W sobotę wszyscy na stadion!

Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich miłośników sportu na otwarcie nowej trybuny połączone z meczem ligowym KS Siarka vs Karpaty Krosno. Walkę na boisku stoczą nie tylko zawodowi piłkarze Siarki, ale także samorządowcy Województwa Podkarpackiego i Miasta Tarnobrzeg. Wstęp na oba mecze jest darmowy.

W sobotę, 27 sierpnia, kibice po raz pierwszy zasiądą na nowej, zadaszonej trybunie. Z tej okazji oprócz ligowego meczu będą mieli mogli obejrzeć także zmagania samorządowców. Drużyna Prezydenta Tarnobrzega Norberta Mastalerza podejmować będzie drużynę wicemarszałka Województwa Podkarpackiego, Zygmunta Cholewińskiego.

Oprócz sportowych zmagań, kibice sami będą mogli spróbować swoich sił w „jedenastkach”. Przed meczem w trybunę rzuconych będzie pięć piłek z autografami piłkarzy Siarki. Ci, którzy złapią piłkę, w przerwie meczu będą mogli sprawdzi swoje umiejętności w rzutach karnych. Dzięki finansowemu wsparciu Prezydenta Miasta, sobotni mecz kibice będą mogli obejrzeć za darmo.

– Na sobotni mecz gorąco zapraszam całe rodziny. Z pewnością będzie świetna atmosfera. Liczę także, na wygraną naszych piłkarzy – mówi Prezydent Mastalerz.

źródło: UM Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content