Uwaga kierowcy – w Tarnobrzegu utrudnienia w ruchu

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „DROKAM- PIASECZNO” informuje, że w związku z wymianą wodociągu w ul.1-go Maja w poniżej wymienionych terminach w godzinach 8.00-16.00 będą zamknięte odcinki ulic.

26.08.2011r. – ul. Moniuszki w obrębie skrzyżowania z ul. 1-go Maja

27.08.2011r. – ul. 1-go Maja na odcinku od ul. Moniuszki do ul. Sokolej

29.08.2011r. – ul. Jachowicza w obrębie skrzyżowania z ul. 1-go Maja.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Malmsteen
9 lat temu

W tytule powinno być: „uwaga kierowcy – dzień jak co dzień – służby wszelkiej maści nadal się p…lą ze swoją robotą”. Ryją krety wszędzie gdzie się da, a nic chyba porządnie nie zrobią. Za chwilę całą naszą wiochę trzeba będzie na nowo rozkopywać, ze względu na poprawki i usterki. Jedna wielka fuszerka. Na gów…ne rondko schodzi przeciętnie 6 miesięcy, o innych rzeczach nie wspomnę.

Olaf
9 lat temu
Reply to  Malmsteen

Skąd wiesz, że porządnie roboty nie zrobią? Jeśli miłościwie panujący Pan prezydent będzie odbierał wszystkie roboty w miescie osobiście, z dokładnością np. taką jak nową trybunę to o fuszerce mowy nie będzie 😀

Tarnobrzeżanin
9 lat temu

Faktycznie całe miasto to jeden wielki plac budowy, kiedyś muszą skończyć te roboty i powinno być lepiej. Już widać różnicę, kilka nowych miejsc parkingowych można znaleźć w centrum. Z ilością aut miasto sobie nie poradzi, ci którzy jeżdżą na rowerach zamiast autem w jakiś sposób mogli by rozwiązać problem komunikacyjny tylko muszą mieć po czym jeździć – czyli po drogach rowerowych, których w mieście praktycznie nie ma. Gdy będą jeździć po ulicach bez pobocza lub chodnikach – lepiej nie będzie.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x