RAP-A-DUB, Farba oraz Vavamuffin zagrają na pożegnanie lata

Muzyczne zakończenie tegorocznych wakacji odbędzie się w niedzielę, 4 września, nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Oczywiście nie zabraknie rywalizacji na wodzie, a publiczność rozgrzewać będą zespoły RAP-A-DUB, Farba oraz Vavamuffin.

– Gorąco wszystkich zapraszam, bo skoro powitaliśmy lato, teraz musimy je godnie pożegnać. Jestem pewien, że atrakcji nie zabraknie – mówi Prezydent Norbert Mastalerz.

Jak na pożegnanie lata przystało, będzie muzycznie i żeglarsko. Na zaproszenie Prezydenta Tarnobrzega, w regatach po Jeziorze Tarnobrzeskim rywalizować będą burmistrzowie Sandomierza i Baranowa Sandomierskiego. Początek samorządowego „ścigania” zaplanowano na godz. 13.

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wisła” zorganizuje także dla najmłodszych mieszkańców regaty w klasie optymist (początek o godz. 12). Wszystkich dorosłych zapraszamy natomiast do rywalizacji w klasie open o Puchar Prezydenta Tarnobrzega Norberta Mastalerza (początek godz. 10).

Tuż po rywalizacji sportowej, około godziny 14 rozpocznie się część muzyczna pożegnania lata. Jako pierwszy na scenie zaprezentuje się tarnobrzeski zespół RAP-A-DUB. RAP-A-DUB to starzy wyjadacze tarnobrzeskiej sceny muzycznej. Dotychczas porozrzucani po innych zespołach, skrzyknęli się i stworzyli niezwykłą kapelę, o której wkrótce będzie głośno.

Tuż po tarnobrzeżanach, o godz. 16, na scenie pojawi się popowo-rockowy zespół Farba, który w grudniu ubiegłego roku wydał płytę z okazji jubileuszu 10-lecia. W 2003 roku zespół wydał debiutancki album „Muszę krzyczeć !”. Wielkim sukcesem okazał się być singiel promujący płytę, utwór „Chcę tu zostać”, który stał się przebojem w większości rozgłośniach radiowych i gościł na 1 miejscu wielu list przebojów.

Na pożegnanie, o godz. 18, wystąpi jeden z najpopularniejszych polskich zespołów grających reggae, raggamuffin z elementami dubu i dancehallu, czyli Vavamuffin.

Koncert RAP-A-DUB w tarnobrzeskim klubie „Końca nie widać”

video: Piotr Morawski

video: cleopatra01

video:karrotkommando

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content