Piotr Duma wicedyrektorem TDK

Od pierwszego września historyk Piotr Duma, został nowym wicedyrektorem Tarnobrzeskiego Domu Kultury. Zastąpił na tym stanowisku Mariusza Rysia, który złożył rezygnację z pełnionej funkcji.

Piotr Duma – absolwent historii na Wydziale Pedagogicznym Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie. W 1999r. rozpoczął pracę na stanowisku nauczyciela historii i WOS- u w Gimnazjum nr 3 w Tarnobrzegu.

W tym czasie prowadził współpracę z lokalnymi mediami (Miejską Telewizją Tarnobrzeg, radiem Leliwa, Tygodnikiem Nadwiślańskim czy Gościem Niedzielnym). Jako lokalny patriota, interesuje się szczególnie historią Tarnobrzega i okolic. Lubi polską muzykę i polskie kino.

foto&źródło: UM Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
CZŁEK
11 lat temu

Pamiętam pana Piotra z Gimnazjum. Nauczyciel z powołania i do tego zapalony historyk. O Tarnobrzegu i okolicach chyba wie więcej niż ktokolwiek. Do tego audycja w środy o 21 z polską muzyka. Jestem pełny podziwu dla tego faceta 🙂

Tarnobrzeżanin
11 lat temu

Wreszcie jakieś zmiany w TDK, zobaczymy co Piotr będzie mógł tam zdziałać. Już dawno temu powinni odświeżyć tą instytucję. Powodzenia Piotrze.

Malwina
11 lat temu

Pan Mariusz Ryś na stanowisku Wicedyrektora TDK był zawsze osobą kulturalną, uprzejmą i rzeczową a na dodatek to gruntownie wykształcony muzyk co miało ogromne znaczenie w kontaktach.
Pana Piotra Dumy nie miałam okazji dotychczas poznać więc właściwie trudno mi jego kandydaturę zachwalać czy ganić.
Na pewno czas pokaże czy ta zamiana wyszła na dobre TDK-owi ale jedno co Pan Piotr musi zrobić by zachować wiarygodność na dyrektorskim stołku to natychmiast przewietrzyć piwnice TDK bo bez tego wizerunek placówki będzie wprost proporcjonalny do przychodów Polskiego Polmosu.

ciekawski
11 lat temu

Ciekawe dlaczego pan Ryś złożył rezygnację? To w ostatnim czasie kolejna rezygnacja w mieście po prezesie Siarki…

Mefisto
11 lat temu

może „Nowy” ściągnie Behemota do Siarkogrodu bo te popierdółki na Dniach Tarnobrzega to kpina z białego człowieka.

kicia
11 lat temu

Duma to raczej polski rock, więc raczej jak już to coś z tej beczki a więc będzie po staremu

Mefisto
11 lat temu

Hej Kicia
polski rock jest atrakcyjny jak Hojarska w bikini czyli można oślepnąć!

kicia
11 lat temu
Reply to  Mefisto

Albo nowy wicedyrektor w kąpielówkach

Vlad Impervious
11 lat temu

Liczymy na pana panie Piotrze wiecej metalu w tdku taka świetna miejscówa i zero gigów które kiedyś tam sie zdarzały oby coś sie z tym dało zrobić

Devil
11 lat temu

Więcej metalu w TDK… na to raczej nie masz co liczyć. „Kiedyś” to było bardzo dawno, kiedyś w Tbg była publika metalowców a teraz kilka osób przychodzi na koncerty, to nie te czasy. Już lepiej aby od czasu do czasu zrobili przegląd lokalnych zespołów, różna muza przyciągnie większą publiczność, tylko co to za koncert bez piwa… 😀
Może warto pójść z czasem i przerobić tą kawiarenkę aby była bardziej „ludzka”, przynajmniej zarabiałaby na siebie.

Vlad Impervious
11 lat temu

Fakt coś w tym jest a przeglad lokalnych metalowych kapel ma być niedługo bo w pażdzierniku chyba w tdku czy w końca nie widać moze i pare osób by sie pojawiło w koncu grac dla nikogo to żadna radocha

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content