Policyjny pies wytopił mężczyznę, poszukiwanego listem gończym

Tarnobrzescy Policjanci zatrzymali 19 – letniego mężczyznę, poszukiwanego listem gończym. Policyjny pies o imieniu ” Trust ” szybko ustalił miejsce w którym ukrył się poszukiwany. Były nim zarośla w lasku rekreacyjnym na osiedlu Skalna Góra. Tarnobrzeżanin trafił do policyjnego aresztu, a następnie do Zakładu Karnego.

Policjanci pełniący służbę na terenie miasta Tarnobrzega zostali poinformowani, że w lasku rekreacyjnym na osiedlu Skalana Góra, młody mężczyzna chowa się w zaroślach, próbując się przed ” kimś ” ukrywać. Do zdarzenia doszło w sobotę w południe.

Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce. Było ono opustoszałe mimo pełni dnia. Policjantów wspomagał pies służbowy o imieniu ” Trust”, który szybko wytropił miejsce w którym ukrywał się mężczyzna. Mężczyzna na widok policjantów usiłował uciec. Jego zamiary głośnym szczekaniem ostudził „psi policjant.” Został on zatrzymany. Po wylegitymowaniu okazał się nim 19 – letni mieszkaniec Tarnobrzega. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu. 19 – latek został przewieziony do jednostki Policji.

Funkcjonariusze sprawdzili jego stan trzeźwości. Mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko promil alkoholu w organizmie.

Poszukiwany mężczyzna po wytrzeźwieniu trafił do Zakładu Karnego.

źródło: policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content