W nocy z piątku na sobotę nie będzie wody w Tarnobrzegu

W nocy z piątku 16 września od godziny 22.00 do godziny 6.00 w sobotę 17 września nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców z ulicy Szerokiej, ulicy Sienkiewicza od Szerokiej do ulicy Konopnickiej, ulicy Piłsudskiego od nr 8 do ulicy Sikorskiego, ulicy Grota Roweckiego i Osiedla Centrum.

Przerwa w dostawie wody nastąpi w związku z modernizacją wodociągu Ø200 mm, związaną inwestycją pod nazwą: „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 871 przebiegającej przez miasto Tarnobrzeg – przebudowa odcinków sieci wodociągowej na ul. Sienkiewicza i ul. Sikorskiego”

Ewentualne pilne potrzeby dowozu wody dla potrzeb sanitarnych należy zgłaszać telefonicznie na numer telefonu pogotowia wodociągowego 15 823 21 10

info: Tarnobrzeskie Wodociągi

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenon
12 lat temu

Ciągle to samo…

tbg
12 lat temu

Dobrze, że to nie awaria. Po prostu Polska w budowie…

skalna góra
12 lat temu

szkoda,że nikt nie uprzedził, że na Przywiślu i okolicach o godz. 19.30, pomimo tego, ze jest już ciemno żadna latarnia nie będzie włączona, zęby sobie można powybijać, u nas chodniki sa jeszcze gomułkowskie:-). Reszta TBG oświetlona, nie wiem, czy my na Przywiślu oszczędzamy aby reszta mogła byc oświetlonla?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content