Dozór policyjny dla „tarnobrzeskiego samuraja”

Policjanci pracują nad sprawą 65 – letniego mężczyzny, który przy pomocy w miecza samurajskiego zmuszał ekspedientkę do sprzedaży alkoholu, narażając pokrzywdzoną na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Wczoraj Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu na wniosek Policjantów zastosowała wobec podejrzanego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz opuszczania kraju.

Od kilku dni policjanci pracują nad sprawą 65- letniego tarnobrzeżanina, który mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie uzbrojony w miecz samurajski usiłował w sklepie kupić alkohol. Ekspedientka widząc, że jest on mocno pijany odmówiła jego sprzedaży. Zdenerwowany 65- latek machając mieczem przed sprzedawczynią usiłował odwieść ją od tej decyzji. Policjanci zostali wezwani na miejsce zdarzenia. Obezwładnili i zatrzymali mężczyznę. Gdy 65- latek wytrzeźwiał funkcjonariusze przesłuchali go przedstawiając mu zarzuty.

Policjanci przeszukali mieszkanie zatrzymanego mężczyzny. Tam znaleźli kilkanaście sztuk broni. Trwają dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Wczoraj Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu na wniosek policjantów Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zastosowała wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anastazy
9 lat temu

Czyżby to świrnięty Juruś S,

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content