Wybił szybę w sklepie na Placu Bartosza Głowackiego – grozi mu 5 lat więzienia

Trzech zamroczonych alkoholem młodych mężczyzn zatrzymali wczoraj tarnobrzescy policjanci. Jeden z nich rzucając metalowym koszem wybił szybę wystawową w sklepie odzieżowym. Cała trójka wpadła w ręce funkcjonariuszy zaraz po zdarzeniu. Dzisiaj mężczyźni złożą wyjaśnienia w tej sprawie.

Dochodziła godzina 22, kiedy oficer dyżurny Policji przyjął zgłoszenie o wybiciu szyby wystawowej w sklepie odzieżowym przyległym do Placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. Jeden z mężczyzn miał, wybić szybę metalowym koszem na śmieci. Policjanci w tej sprawie podjęli interwencję.

Po kilku minutach na miejscu zdarzenia pracowali już funkcjonariusze zespołu interwencyjno- wywiadowczego. Sprawdzając przyległy teren policjanci zauważyli trzech mężczyzn. Widok radiowozu wprawił ich w zakłopotanie. Funkcjonariusze wylegitymowali tych ludzi. Okazali się nimi mieszkańcy Tarnobrzega w wieku 21 i 27 lat. Byli oni pijani. Badanie alkomatem wykazało u każdego z nich ponad 1,50 promila alkoholu w organizmie. Cała trójka resztę nocy spędziła w policyjnym areszcie.

Funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności wyjaśniające tego zdarzenia. Zebrany materiał dowodowy pozwoli ustalić, który z mężczyzn jest sprawcą tego przestępstwa. Szacowana wartość zniszczonego mienia wynosi 1 000 złotych.

Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vlad Impervious
8 lat temu

Może by w końcu zaostrzyć wyroki dla tego buractwa które tylko łązi po mieście szukając zaczepki i niszczy kosze szyby w sklepach itp itd jakby dostali po 5 lat za zasraną szybe moze by w końcu barany zmądrzeli chociaż wątpliwe tak czy siak nie ma sie co cackać z nimi iśc po naszym mieście po 21 czy 22 to już mocno trzeba sie zastanowić którędy żeby nie wpaśc na bande cwaniaków których jak zwykle jest od 5 wzwyż

Maciej
8 lat temu

Ciekaw jestem tylko czy to oni. Jeśli tak to na roboty publiczne na pół roku na swoim osiedlu, jak ich koledzy wyśmieją to im się odechce. No i zapłacic za szybe.

Tarnobrzeżanin
8 lat temu

Widać chłopcy w mieście innej rozrywki nie potrafią sobie znaleźć i łapią się najprostszych czynności, po których głowa od myślenia nie boli. Trafić na takich w ciemnej uliczce i o kolejną tragedię w mieście nie trudno.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x