Koncert Kamila Bednarka i StarGuardMuffin w Tapimie (fotoreportaż oraz video HD)

Koncert Kamila Bednarka & StarguardMuffin odbył się w piątek 7 października w tarnobrzeskim klubie Tapima. Jako support zagrała formacja Sandaless.

W piątkowy wieczór w klubie Tapima zameldowały się w głównej mierze nastolatki, choć nie brakowało również starszej widowni, zarówno płci żeńskiej jak i męskiej. Zanim jednak rozentuzjazmowana grupa wielbicielek gwiazdy 3 edycji „Mam talent”, mogła posłuchać swojego ulubieńca, na scenie zagrał zespół Sandaless, serwując sporą dawkę mocnego rocka, z domieszką psychodeli i wędrówkami w stronę reggae.

Sam występ gwiazdy wieczoru czyli Kamila Bednarka i zespołu StarGuardMuffin z pewnością nie rozczarował przybyłych do Tapimy wielbicieli muzyki rodem z Jamajki. W repertuarze zespołu nie zabrakło klasycznych utworów reggae, jak i mocno roots’owych i dancehall’owych kawałków. Publiczność bawiła się przez cały występ a rozentuzjazmowane nastolatki nie szczędziły gardeł w okazywaniu aprobaty wobec tego, co działo się tego wieczoru na scenie.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anetka
10 lat temu

Energia i przekaz, coś pieknego, oby więcej takich koncertów w Tarnobrzegu, ba nawet na zdjęciu się znalazłam 🙂 Pozdrawiam wszystkich

Killer
10 lat temu

Joł
Czy można kupić zioło w Tapimie?

ziom
10 lat temu

bednarek pewnie jeździ ze swoim

Szczepan
10 lat temu

Sandaless zagrał kawał dobrej nuty, ich muza przy bąkach Bednarka to jest coś, tylko że małolaty skomplikowanej muzy nie kupią… Prosta muza dla prostych ludzi.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content