Sroga lekcja od lidera dla piłkarzy Wspólnoty (fotoreportaż oraz video HD)

Wspólnota Serbinów przegrała z zajmującą pierwsze miejsce w tabeli Koroną Bojanów 2:5 w meczu 9 kolejki rozgrywek w grupie B grupy Stalowa Wola. Spotkanie rozegrane zostało w niedzielę w Tarnobrzegu.

Potyczka z liderem okazała się dla serbinowskiej drużyny srogą lekcją, choć gospodarze prowadzili po pierwszej połowie 2:0, tuż po przerwie pozwolili rywalowi na strzelenie 4 bramek w przeciągu kilku minut. Piąta bramka padła pod koniec spotkania.

Występujący w tej samej grupie zespół z Zakrzowa odniósł 7 porażkę w tym sezonie, tym razem Juniorzy nie sprostali drużynie z Krzątki, przegrywając 0:3.

Po 9 kolejkach Wspólnota z dorobkiem 16 punktów zajmuje 4 miejsce, tracąc do lidera z Bojanowa 8 oczek. Junior Zakrzów z 1 punktem jest przedostatni.


Mecze 10 kolejki (niedziela 16 października)

LZS Tarnowska Wola – Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)

Junior Zakrzów – Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej)

foto: Piotr Morawski

video: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
12 lat temu

Bojanów piękne bramki powsadzał, np. 1:55, w 0:23 i 0:45, 10:05 filmu też fajne bramki 🙂 To się Wspólnota popisała przed „kamerą” NW24 🙂 Na takie strzały jak ten w 1:55 nie ma rady ale w kilka minut nie można stracić głowy do gry.

Zenon
12 lat temu

To redakcja NW24 miała dziennikarskiego nosa w niedzielne popołudnie trzeba przyznać. 3 minuty, które tak na dobrą sprawę wstrząsnęły Serbinowem. Wspólnota prowadziła 2-0, wydawać się mogło spokojnie powinna kontrolować przebieg wydarzeń na boisku. A tu nagle niesamowite odwrócenie losów spotkania. Przyznam szczerze, że na tym poziomie rozgrywkowym czegoś takiego bym się nie spodziewał. Bramki naprawdę wyjątkowej urody, w szczególności trafienie bodaj na 2-3. Kapitalne trafienie. Nie chciałbym być złym prorokiem, ale obawiam się, że to spotkanie na 99% przekreśla szanse Wspólnoty jeśli chodzi o awans do wyższej klasy. 1% nadziei zostawiam z racji tego, że dopóki piłka w grze to wszystko jest możliwe. Dowód tego mieliśmy w niedzielę właśnie w tym spotkaniu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content